Ducati Multistrada 1000 (2005)

Vlastník bonifacdruhy
Vloženo 12.12.2011
Aktualizováno 22.9.2012

Můj mazel, který už nikdy nepůjde z domu. Na design se dokážu dívat hodiny a hodiny a nikdy neomrzí. Vzducháč, suchá spojka, letmo uložené zadní kolo, na nádrži nápis ducati. No lze si přát něco víc?

Při rozhodování co koupit a čím nahradit ZR7 jsme se rozhodl zabrousit z Japonska někam do Evropy a vyzkoušet zase něco jiného, Lákal mě 2 nebo 3 válec. A nejlépe ze slunné Itálie nebo z Anglie. Preferuji cestování, takže výběr nebyl zase tak velký a nakonec zbyla Multistrada a Futura. Jenže sehnat pěknou Futuru je celkem oříšek, tak jsem skočil po Multistrádě a uvidíme
Zkušenosti žádně.. najeto cca 50km doplníme na jaře.

Najeto cca 400km a zkušenosti? Nechápu jak jsem bez toho dvouválu mohl žít
Zatím naprostá spokojenost. Sice se to celý klepe, všechno tam mlátí, ale jízda a hlavně ten zážitek je dokonalej. Osobně bych asi uvítal pár koníků navíc, ale aspoň mě to trošku drží na uzdě Přecijen jsem si jí koupil na cestování a ne na závodění. Pořád se na ní učím, je to trošku úplně něco jiného, než jízda na ZR7. Ta jela tak nějak sterilně, až nudně. To tady nehrozí. A co mě překvapilo je podvozek. Na to, že je to vysoká koza se vodí fakt parádně.
Sháním origo boční kufry, blastery a taky by to chtělo otevřenej kryt spojky. Tak kdyby někdo něco nabízel za rozumný peníze, dejte vědět

21.9. 2012
Najeto cca 5tis a naprostá spokojenost. Jen mámě stále problém co spojuje sedlo s řidítky Motorka šlape - až na problém s indučkou - jak na pech zrovna 2. den na dovolené v Rakousku. Servis v Salzburku naštěstí vyřešil a mohlo se pokračovat. Asi nikdy nezapomenu když tam přijel nějakej šoumen na Kawě a servisák se na nás podíval a pronesl: Fucking Kawasaki :D
Jinak nás taky potkal malý crash - no nebudem si nic nalhávat - moje chyba a za ty se platí. Odneslo to naštěstí jen lešení a jinak jen škrábance. No co, bylo rozhodnuto, že Ducna půjde do červené barvy, ta jí prostě sluší nejvíc. Tak se k tomu snad přes zimu dostanu. Jinak si až na to sedlo na cestování nemůžu stěžovat. Ale po 8-mi denní dovolené v Alpách mě ze sedla bolela prdel ještě 3dny Takže kdo na tom chce dlouho vysedávat, tak doporučuji gelové sedlo. Taky se to budu snažit vyřešit.
Ke štěstí mi chybí už jen original boční kufry a pár těch doplňků.

33.petr
33.petr napsal 04.06.22 v 21:26 10b.

Jo,ta mrška je droga...

hovad
hovad napsal 01.05.16 v 12:05 10b.

Zdarec nemá někdo nahodou levou boční kapotu to překrytí baterky při poslední projíždce sem ji špatně upevnil a uletla už jsem ji nenašel nebo neznáte někoho kdo ji muže prodávat díky moc

hovad
hovad napsal 02.05.14 v 15:23

zdarec scháním multistradu neznáte někoho kdo prodává děkuji

sebkova
sebkova napsal 03.11.12 v 12:44 10b.

pěkná,10b

drippera
drippera napsal 18.12.11 v 18:53

Po ZR7 to bude asi krok správným směrem, co se cestovatelských schopností týče (posez a ochrana před větrem) a hlavně to musí být neskutečné zlepšení jízdních vlastností. Ač vysoká koza, podvozek přesný jako skalpel a jistý za každých okolností. Bylo až neuvěřitelné, co jsem si mohl s tímto přerostlým supermotem dovolit! Ať slouží.