Honda CBR 600F (2001)

Vlastník Mazlík11
Vloženo 6.10.2011
Aktualizováno 25.1.2018

Krásná, žlutá, pohodlná a rychlá... můj splněný sen a s laďáčkem scorpion jo a říkám jí Pampeliška

První dojmy - Rychlá a pohodlná :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoli většího jak 160cm :-D

Doplňky na motorce - Laděný výfuk scorpion, sportovní tmavé plexi, pidi padáčky

Pidi padáčky jsem vyměnila za padáky od Rutana bez vrtání do kapot-paráda taky mám vyhřívaný hefty takže můžu jezdit dýl než dřív

V porovnání se supersportovním jednoválcem je to neuvěřitelně pohodlná motorka. Nevibruje, posez je vzpřímenější jak u yamahy, ale je na mě veliká a těžká. Už se mi 2x stalo, že se mi převážila, když jsem balancovala na špičce jedné nohy a prostě spadla..( zaplať panbuh za ty pidi padáčky ) Naštěstí nikdy nic, ale nezvednu ji. Z čehož plyne, že nesmím jezdit sama
Jinak jede bezvadně, zátah má parádní. Další věc, kterou si užívám po ježdění na jednoválci, je ta pohoda s řazením. Neřeším a jedu na jednobuchu jsem si musela dávat sakra pozor co mám zařazeno
Takže motka supr, jsem s ní spokojená až na tu velikost a váhu. Myslela jsem si, že si zvyknu,ale mám strach že si asi koupím něco menšího..

2013
Tak jsem se rozhodla, že si pampelišku zatím nechám a že když něco málo zhubnu, tak z ní třeba taky dosáhnu líp na zem.. takže jsem se pustila do boje s tukovými polštářky . Od ježíška jsem dostalla vysněný vyhřívaný hefty a tak se těším jak začnu dolaďovat pampelindu na cestovnější verzi. Moje holka, bude mít v létě 12let, takže už koukám po výbavě pro ní a taky po kufrech a různé batožině.. chtěli by jsme vyrazit na motorkách do Chorvatska dokud jsme jen tři,protože čtvrtý člen rodiny je jen otázka času a pak se na motorku asi chvíli nedostanu.. Každopádně, holka už se učí dávat kolínko... (já sama to neumim)

vsw
vsw napsal 06.10.16 v 23:53 10b.

Pěkně napsáno :)

Mazlík11
Mazlík11 napsal 10.01.16 v 20:26

U ty bouracky je napsanej pribeh kde a kdy.. Uz je to dlouho.. Ale jinak diik a jj, fotky jsi tipnul spravne

J_F_K
J_F_K napsal 10.01.16 v 18:13

Chválím dobrá volba .. Co jsi dělala ? že jsi to položila a kde ? Ty fotky máš co jsem poznal Strakonická a nádraží Zbraslav ?

Honza-suky
Honza-suky napsal 06.01.15 v 22:22

Krásná !! škoda toho pádu , ale jinak jasných 10 b :)

Kajator
Kajator napsal 19.03.14 v 12:20 9b.

Krásná Pampeliška