Honda XL 650V Transalp (2000)

Vlastník radek89
Vloženo 6.10.2011
Aktualizováno 11.3.2017

Transalp motorka mě absolutně vyhovuje,nepotřebuji závodit ale svést se

První dojmy - paráda...

Tak dva roky jsem proháněl po silnicích Hondu Dominátor ale poté jsem usoudil že chci nějakou změnu ale tím nemohu říct že bych si mohl na Dominátora ztěžovat! Po dlouhém zvažování mezi Africa Twin a TransAlp zvítězil TA jelikož po projetí na Africe jsem zjistil že výkon není nijak extrémně rozdílný a u TA pro mě převažovalo pohodlí a modernější vzhled!!!Transalp je dovežený z itálie a je po menších domácích upravách které jsem provedl- padací rám,laděný vyfuk,držak navigace,zasuvka 12V,ještě jsem dodal číré blikny.

Tak po prvních km

Po prvních km jsem nenašel zatím nic na co nadávat i když toho za sebou tolik zase nemáme zima se přiblížila :) Po zakoupení jsem vyměnil hned olej ted mám na něm najeto něco přes 2000km a z motoru se zatím nevytratila ani kapka takže s tím jsem spokojen

Nastávající km

V příští roce bych celkem rád zvedl stav počítadla km určitě bych chtěl projed Alpy,Tatry a docela rád bych zajel na Balkán,Bosna,...

Takže něco málo z úprav

Držák navigace cena 0kč
Zásuvka 12V cena 50kč
Prodloužené plexi cena 0kč
Takže prodloužené plexi odskoušeno
Takže prodlouženi o 10cm s toho udělalo rázem jinou motorku! Měřím cca 175cm a při jízdě do 100km/h ani nevím že jedu na motorce absolutní klid! A jízda nad 100km/h - 150km/h mě překvapila ještě více proudit vzduch samozdřejmě už slyšet je ale stále mužu sedět bez změny krásně rovně a nepocituji žádné křečovité držení těla ani žádné házení hlavou ze strany na stramu jak tomu bylo dosud. Takže ted už si dokážu představit nájezd na dálnici a jed stovky a stovky km s nasazenou cestovní rychlostí 130-... a to vše v klidném posedu

Výroba alu kufrů

radek89
radek89 napsal 06.04.17 v 12:33

Už mě ale neříká pane

Skrblík72
Skrblík72 napsal 06.04.17 v 12:12 10b.

Ahoja pěkná práce

betyy
betyy napsal 09.04.16 v 21:39 10b.

Supr kousek šikula

rocker78
rocker78 napsal 17.12.15 v 15:28 10b.

ahoj , libi se mi tvuj padak. nedalo by se s tebou domluvit na dodani jeste jednoho takoveho vyrobku za uplatu?
Tvoje reseni se mi libi vic, nez padaky, ktery jsou k dostani v origo prislusenstvi.
Jinak asi nejlepsi TA tady , hodnotim srdickovej pristup a sikovnost majitele :D
diky

Rybiz131
Rybiz131 napsal 30.03.15 v 17:24

Teda klobouk dolů pěkně sis na ní máknul a vše domádo paráda