Suzuki DL 650 V-Strom (2009)

Vlastník enduro-rider
Vloženo 28.9.2011
Aktualizováno 21.6.2018

Už nějakou dobu jsem pokukoval po něčem pohodlnějším a silnějším, na čemž se dá ujet pořádná porce km a vyrazit třeba na nějakou "motodovču". Uvažoval jsem mezi BMW GS 650 dakar, kawasaki versys, hondou transalp, suzuki V-strom 650, hondou afrika 750

První dojmy - Velká, težkopádná..

Motorku mám krátce. Najel jsem na ní asi 130km. Svezení je to parádní. Obrovská změna k lepšímu. Musím uznat, že manipulaci na místě ještě nemám úplně v ruce.. časem se to poddá :D Přece jen to má o nějaký to kilo navíc oproti Husce.. ;) Motor má krásný zátah od spodních otáček, vůbec to nevibruje!! :D Brzdy ujdou, předek je celkem dobrý, zadek žádný zázrak.. Velice se mi líbí brzdný účinek motoru. Opravdu krásný :)
Zatím vše. Další postřehy přidám později..

Tak jsem najel pár kilometrů navíc a jsem moc spokojený. Motorka je pohodlná, nebolí z ní pozadí mé ani batůžku, spotřebu jsem naměřil 4,33L Takže super.
Je krásně ovladatelná, kam jí člověk nasměruje, tam jede.. Zvykám si i na manipulaci.
Větrný štítek jsem si nastavil na tu nejvyšší polohu, protože mi okolo hlavy při nižší poloze vznikaly nepříjemné turbulence.. Teď jsou podstatně eliminovány. Jízda okolo 120km/h je bezproblémová. Víc stejnak nejezdím..

Moc se mi líbí, jak lehce se s takovou motorkou předjíždí, o tom jsem vždycky snil :) Ale je třeba občas podřadit nebo držet vyšší otáčky.. Ve zpětných zrcátkách je velmi dobře vidět situaci za sebou.
Motorka má velmi dobrý podvozek, je tužší, nekroutí se, dá se s ní jet velmi svižně.
Olej zatím neubývá.

Chci přes zimu sehnat nějaké boční kufry.. nemáte někdo náhodou plánek na výrobu držáku?! Ta cena origo je až směšná! :(

30.10.2011 Mám najeto asi 800km. S motorkou se sžívám. A jsem pořád více spokojenější :) Všechno běhá na 1.
V-Strom sice není cose vzhledu týče jednička, ale garantuju vám, že za řídítky je situace zcela odlišná. Charakter této motorky si vás určitě získá stejně jako mne Motorka se opravdu krásně ovládá, zvykám si na způsob jejího vedení v zatáčkách a jsem nadmíru spokojený

Ubývá trochu olej, co jsem tak vypozoroval..

Lubos92
Lubos92 napsal 04.05.14 v 10:59

Pěkná .

enduro-rider
enduro-rider napsal 28.09.11 v 14:53

Děkuji za přivítání a za body :) I Vám přeju spoustu fajn kilometrů bez nehody..

Migrifin
Migrifin napsal 28.09.11 v 14:21

Další pěknej Stromek a hezkej, užívej jízdy na tomto stroji,přeji hodně šťastných kiláků bez nehody.Dávám jasnou 10b.

istonbike
istonbike napsal 28.09.11 v 10:07

Vítám tě mezi spokojené majitelé "Lesů" vítěze Alpentestů...tenhle Stromek je pro pohodlné cestování úplně fantastický stroj přihazuji 10b a přání super kilometrů v sedle