Suzuki AN 125 Burgman (2006)

Vlastník Kubislav
Vloženo 23.6.2011
Aktualizováno 16.5.2014

Burgmana 125 sem koupil v srpnu 2010 a jsem s ním spokojen. Je pohodlný a je dobrý jak na cestování tak i do města a hodně toho odveze.

První dojmy - Ze začátku jsem byl trochu zmatenej, že se neřadí, ale velice rychle jsem si zvykl. A začalo mě to bavit. :-)

Motorku bych doporučil pro - Skútr bych doporučil na každodenní ježdění do práce(školy). A není problém vydat se i na výlet někam dál, dokonce i ve dvou se to dá... :)

Doplňky na motorce - Kufr

Olej - Repsol 4t racing 10w40
Hmotnost - 149 Kg
Poměr výkon/váha - 0,0584
Max rychlost - 110 Km/h

Koupil sem ho když měl najeto 12500 Km z Rakouska. Teď s ním mám najeto okolo 22 500 Km a musím říct, že je to dobrý stroj :). Do města se hodí bezvadně díky velkému kufru pod sedačkou, do kterého se vejde jedna integrální a jedna otevřená helma a nějaké drobnosti nebo i nákup :). Díky dobré ovladatelnosti se s ním dobře kličkuje mezi auty. Na delší cestách taky nezklame i když je to jen 125 tak frčí dobře maximální rychlost je kolem 110 Km/h, ale to jedu málo kdy. Protože už je to pro motor celkem záhul. Obvykle jezdím těch 85-95 Km/h to je tak ideální rychlost. Nejvíce sem s ním v kuse najel asi 150 Km a musí říct že jsem spokojen, když se na té sedačce pěkně rozvalíte je to jako by jste seděli v křesle aspoň mě to tak připadá. Jinak co se týče jízdních vlastností tak jsou dobré do zatáček se pěkně vede, drží stopu a dá se pěkně naklonit, brzdy jsou jak v předu tak v zadu kotoučové a brzdí pěkně když za to pořádně vemete tak zastaví skoro na místě, ale při ostřejší jízdě celkem vadnou. No ale nemůžu si stěžovat není to super sport. Asi takovou jedinou výtku co bych měl tak jsou přední tlumiče na silnici kde je více děr tak to trochu drncá, i když je to taky možná tím že má jen 12 palcové ráfky.
V červenci 2011 jsem dával nové obě trubky do vidlic, olej a gufera, protože se jedna zlomila potom co jsem trefil díru a vidlice šli na doraz.

Tak sem si pořídil kufřík :), je to SHAD DOB4500 SH45 KUFR BLACK MATT a vypadá to suprově.

jcodl
jcodl napsal 09.07.22 v 14:19 10b.

nevíte kde u tohoto skutru najdu karburátor a vyčistím? Jsem motorka laik :( Tak prosím se nenavážejte :( Díky za radu.

Jirka

MimoCZ
MimoCZ napsal 23.06.11 v 21:57

Burák je fakt pohodlný skůtr a ta 125 nevypadá špatně. Do města je to přesně ta správná váhová kategorie.