Suzuki GSX 750 F (1992)

Vlastník U.F.O
Vloženo 30.5.2011
Aktualizováno 9.11.2011

pokrok renovace Stařenky gsx 750 f

Takže renovace stařenky: proběhla a probíhá od roku 2010 a dokončení plánuji cca první červnovej týden.
Stařenka dostala nové mini blikříky, nově nalakovaná kapotáž na nejčernější černou co na světě je :) a pár drobností do zlata brzdové kotoučky, gripy , padáky a jiné detajlíky.Čekám než mi přijde airbrushová pistole a na plekso přijde parádní decent kéra né noc přehnané ale zas tak aby to dalo stařence rebelskej nádech. Trošek mě trápí pan karbec pač jsem zjistil totál těsnění což už jako těsnění jen parodovalo,ale to už je pořešeno a pomalu se začíná dávat do kupy no jak bude hotovo dám sem foto před a po zevšech stran pro srovnání ale myslím že ten kus omládnutí co jsem do toho vynaložil se snad povedl a i za cenu že jsem si na hlavě vytrhal kolečko pleši je to moje (NOVÁ zkušenost že ze staré máši nový model nevyčaruješ ale zas je hezké dát té motorce šanci!)
No čím bych to asi tak uzavřel pár foteček tu je a já jdu hledat přípravky na růst vlasů :D

Chci poděkovat kamrádovi a příteli HonzovI DvořákovI (nick:HonzaZRX)za pomoc a vynaložený čas co mi dal aby Stařenka byla zas parádní,moc si to vážím.

Haesty
Haesty napsal 06.07.11 v 11:12

Gratulace ke zprovoznění toho kolosu Ať to konečně šlape tak jak má a přeju hodně km aspoň jednim kolem na asfaltu a šťastnejch návratů domu

Raduza
Raduza napsal 04.06.11 v 08:30

pěkná práce, hezky renovovaná, ať to jde lehce dál

Kufr
Kufr napsal 03.06.11 v 08:48

Jen tak dál 10b

Marv1
Marv1 napsal 31.05.11 v 18:12

Nádherný fotky, nádherná práce hodně štěstí

sidar
sidar napsal 30.05.11 v 21:58

brutální pekelná černá v kombinace se sedlem a zlatýma doplňkama jde špicově k sobě. Su zvědavej na ten airbrush. Tak ať se daří 10