Honda XL 650V Transalp (2002)

Vlastník yenda_net
Vloženo 28.5.2011
Aktualizováno 9.7.2012

Vloženo: 23.08.2011, Uskutečněno: 22.08.2011, Stav tachometru: 30456 km, Zhlédnuto: 8x

Oblíbenou na Zbraslav, Davle.. pak docela nepovedený oběd v Týnci nad S. (restaurace nad Řekou - prý vyhlášená, ale hotovku co předvedli jsem snědl jen díky hladu)

Další perlička, když mi někde před Benešovem došel benzín ! Mám zafixováno, že dojezd musím mít jistě 250+ ale ouha, 235 a šlus! Ještě jsem ujel tři kiláky na páry a motlidby.. naštěstí "zastavil vozidlo" před domkem milých lidí, starší pán mi přinesl z garáže petku živé vody a jelo se dál.

Mezi Nespekama a Zbořeným Kostelcem je podél vody taková "polňačka".. docela fajn, až v závěrečném úseku sešup dolů, po cestě z volně ložených oblázků až kamenů (kulatých!) a tam jsem trochu zabruslil! Prostě přední kolo podklouzlo, pod heslem "hlavně se nezastavovat" jsem trochu pročesal křoví a při vyhýbání dřevěnému plotu už jsem byl docela "skeptickej" (to vše v malých rychlostech.. nevím 15-20) ale kupodivu jsem to ustál a rozklepanej jel dál.

A do třetice.. po okresce jedu za autem s vozejkem a najednou lup! Vyskočila tvárnice, která se po dopadu rozlomila na dvě a každý kousek jseště na další "odšťepky".. "nó, tý vole" říkal jsem si, "to je nějakej další levl?!" ale prokličkoval jsem bez újmy.

Jinak už asi nuda. Zpět přes Kamenici, Jesenici. Necelých 100km, ale zážitkově nadstandard. Raději více a klidněji

• Předvýletová projížďka

Abych se pozvolna aklimatizoval a trochu si na mašinku více převykl, dal jsem si včera cca stovku (klasika Zbraslav, karlštejn) a dnes dvě (Kostelec nad Labem, kolem Kokořína až k Mácháči do Doks, zpět jinýma cestičkama)

Vloženo: 23.05.2012
    Uskutečněno: 23.05.2012
  • První jízdy 2012

Letošní motorkářský rok začal docela brzy. Vyjel jsem už někdy v lednu. Ale sezóna oficiálně zahájena "až" v březnu. Popojížděním kolem komína (17.3., 19.3. a 22.3.) Poslední uvedený den najeto něco ke stovce a v Praze (

Vloženo: 03.04.2012
    Uskutečněno: 22.03.2012
  • Loděnice, Rudná, Újezd, Humpolec... využití krásného po

dopoledne jsem si dal oblíbenou trasu přes Dolní Břežany, Zbraslav, Karlštejn, Srbsko, Sv.Jan Pod Skalou.. až do Loděnice (za jedním kamarádem) pak do Rudné (za druhým) a Praha. (cca 100km) Odpoledne za třetím známým do

Vloženo: 22.08.2011
    Uskutečněno: 20.08.2011