Honda CBF 250 (2005)

Vlastník MarkoSVK
Vloženo 27.4.2011
Aktualizováno 30.4.2011

Klasická cestná motorka, nie veľmi náročná, veľmi spoľahlivá na pohodové vychutnávanie jazdy. S motorkou som presiet uz vela kilometrom a motorka je bez vacsich zavad. Casom budem pridavat foto z ciest. Toto leto chcem motorku trosku upravovat.

Moja prvá motorka s ktorou získavam skúsenosti. Motorku by som hodnotil ako pre začiatočníka super mašinka, veľmi dobrá spotreba, motorka pomerne ľahká, dobrá viditeľnosť na budíky a dobrá ovladateľnosť. Veľkou nevýhodou je že motorka nad 90Km/H nemá dostatočný výkon (hlavne pri obiehaní) ale tak čo čakať od 250 ccm. Ako som spomínal vhodná na kľudné pohodové jazdenie. Troška ma sklamalo vzduchové chladenie motora (ale kľudne stačí)uvítal by som vodou chladený motor.

MarkoSVK
MarkoSVK napsal 28.06.11 v 12:23

Diky moc aj tebe prajem super sezonu a hlavne vydarenu. Nie tak som to nemyslel, aj mne da 130 v pohode ale chcel som s tym povedat ze pri obiehani nad 90km/h uz nema taky tah a par krat som ju tlacil ocami :) ale asi zistujem ze by som chcel nieco silnejsie. Uvidimm

Mike70
Mike70 napsal 03.05.11 v 23:03

Čauves. Zdravím a přeju pěknou sezónu 2011. Píšeš, že nad 90 už nemá moc výkonu a to je mi divný, protože mně táhne až do 120 pěkně a na dálnici jede 130-140 s přehledem. Nemáš rozštelovaný ventily?