Suzuki DR 125 (1997)

Vlastník Vidadek
Vloženo 30.5.2007
Aktualizováno 1.2.2008

Takže motorku jsem privezl 27,5,2007 z Mělníka od jednoho Borce, ktery se o ní si myslím výborně staral. Už jsem na ní najel přes 1500km a v pohodě. Budu na ní pořizovat nový pláště a řetězovou sadu takto snad pojede jeste lip nez ted! Je na ní laďák od

Zkušenosti: Fichtl asi jako kazdej a asi 1500km na Simsonu:D

Cesty: No zatím nic moc ani se moc nechystam až na sprinty u nás ve Vodnanech www.motorkarivodnany.cz. Jinak cesta z Mělníka v pohodě po Praze super!!!! Každej se za mnou otáčí co je to za motorku s takovym zvukem fakt super pocit teda jedinej komu to vadí jsou asi sousedi:D

Cestopis:

Další info: Tak dneska (13.7.2007) jsem vymenil řetězovou sadu (mám tam zlatej řetěz z O-kroužkama) a mam novou zadni pneu Mitas E08 4,10 fakt super a přední Mitas E08 2,75 je objednana! Taže už udělat jenom spojku a stříknout jí na černou metalízu:D

Mida
Mida napsal 23.10.09 v 15:55

zdar, pěknej stroj taky ho mam ...chci se zeptat na ten laďák protože sem nenašel žádnej přímo na DRko tak jestli si tam dal na nějakej jinej typ a jenom poupravil tu objímku co to přidělá ke kolenu nebo jak si to tam nacpal?

Jarky
Jarky napsal 22.03.09 v 10:15

super zvuk 10B

Trabant
Trabant napsal 04.10.07 v 19:18

Hoj skoda zes ji prodal na kolik te višel ten ladak diik

Mateo199
Mateo199 napsal 18.09.07 v 20:24

Já hlavně nechápu, proč někdo dává na DR 125 výfuk od akrapoviče

Diesell46
Diesell46 napsal 21.06.07 v 18:07

PEkny DR, a za tu cenu super, nejhezci DeRka sou v techhle barvach nejhezci. az bude na prodej tak se ozvi