Ducati Monster 695 (2006)

Vlastník TheJessie
Vloženo 24.4.2011
Aktualizováno 28.7.2013

Tak už mám zase na čem jezdit Kráska z Bologne se skvělýma jízdníma vlastnostma.

První dojmy - Už od začátku jsme si sedli, takže poprvé kdy jsem se na Duc posadila, tak jsem věděla že to bude pro začátek ono. Nic mi nedělalo problémy, Ducna jela kam jsem chtěla ... spokojenost :-)

Už po pár prvních kilometrech jsem věděla, že by nám to spolu mohlo klapat. Teď můžu potvrdit že jsem si vybrala dobře a že jsem opravdu spokojená.
Je dobře ovladatelná..do zatáček padá skoro sama, kam se podívám- tam jede živá- jde krásně odspoda, pohodlná, výbornej podvozek, skvělý brzdy a i se svými 157 cm dosáhnu na zem "celkem" dobře .. dokonce o něco líp než z Kawy
Manipulace na místě taky celkem jde i díky tomu že je lehká, což je pro mě taky velký plus. Rejd by mohl být větší, ale i s tím se poperu když je potřeba se otočit na menších prostorech Do budoucna bych chtěla laďáky, ale i bez nich má celkem pěknej zvuk.
Sousedi mě postupně začínají nenávidět

- Sezona pomalu končí a máme najeto něco přes 12 000 km Převážně po "okolí" např. Orlické hory, Pastviny, Železňák, Petrovice a určitě nesmějí chybět Hořice Bohužel jsem nestihla okruh, takže příští rok to snad už napravím. Letos padlo i první kolínko, ta radost byla nepopsatelná Dost často slýchám řeči typu "Dneska ses ze servisu vrtátila nějak brzy" atd. atd... NE! Duca šlape jako hodinky a nebyl za celou tu dobu žádnej problém (musím zaťukat) Jsem přesně ukázkovej případ toho že jak jednou Ducati zkusíš, už nemůžeš jinak Ducatisti mě jistě chápou

- Tak a další sezona před námi. Proběhli nějaký úpravy, ale na laďáky stále čekám Letos už máme necelý 3000 km a Duci mě snad nikdy neomrzí Vždycky když na ni sednu, tak mám úsměv od ucha k uchu

- 9.9.2012 ... další datum který z hlavy už nedostanu. Krásná neděle pro nás nedopadla tak jak to bylo v plánu - dojet v pořádku zpátky do garáže. Ve 13:15 jsem se znovu (potřetí) narodila. Klouznul předek a už jsme šli. Lepší místo na pád bych těžko hledala ... všude okolo svodila, jen v ty "naší" zatáčce vzrostlý kopřivy a pár klacků. Znovu při mě stáli všichni svatí ...

28.7.2013 jsme se s hodně těžkým srdcem rozloučili. Doufám že bude o Monstříka dobře postaráno

Morb...
Morb... napsal 08.08.13 v 09:46

jojo fotka zje z horic jestli se nepletu.

Krasnej stroj. at slouzi a dela radost.

KarlZ750
KarlZ750 napsal 01.06.13 v 20:09 10b.

Ta předposlední fotka je v obci ne? Dáváš si to no tak hlavně opatrně, štěstí se nemá pokoušet...10b.

Devil007
Devil007 napsal 12.05.13 v 21:37 10b.

Kuba-Cuba
Kuba-Cuba napsal 22.04.13 v 19:59 9b.

Tak ať si letošní sezónu pořádně užiješ

Mraki
Mraki napsal 22.04.13 v 15:36 10b.

šikulka