Suzuki GSX 750 F (2000)

Vlastník KureDK
Vloženo 11.4.2011
Aktualizováno 11.12.2011

Suzuki GSX 750 f je velká, těžká ale ovladatelná. Je to motorka, která odpouští chyby

Co asik tak napsat.
S GSX 750 F mam zhruba 3 lete zkusenosti. Najezdil jsem s ni zhruba 24 000Km a nedam na ni dopusti. Je pravda, ze je tezsi,a ze se s ni pri manipulaci na miste clovek dosti natrapi, ale za jizdy tato spatna vlastnost upada. Na to ze byla tato motorka stavena spise na cestovani a na delsi trate musim taky podotknout, ze se s ni da jezdit i malicko ostreji. Diky nastavitelnym tlumicum jak vzadu tak i vpredu se da zatacka projet i ve 200Km/h rychlosti a bez jakych koliv problemu. Je tu ale i nevyhoda a to trubkovy ram . Ve vetsich rychlostech v zatackach se motorka celkem krouti. Ale po pomalem najezdeni spousty kilometru si majitel tyhle bestie ani nevsimne, jak se vykrucuje .
Jsem s ni nad miru spokojen , je to takovy mazlicek pro zkraceni volny chvile

KureDK
KureDK napsal 06.12.11 v 15:45

Už jsem ji prodal za babku ale jo, jezdila moc pěkně , byl to mazlik a vyřádil jsem se na ní dosita :)

Pája13
Pája13 napsal 04.12.11 v 19:32

Krasavice.Pěkně si ji vodíš! Tak ať dělá ještě dlouho radost. 10 b.

rybíz5
rybíz5 napsal 25.11.11 v 22:02

S cestáku supersport Pěknej mazel

KureDK
KureDK napsal 24.04.11 v 09:56

jj, ten stojanek byl strasný zlo, taky jsem se po nem hodnekrat sklouznul až mě motorka skoro vykopla. Je tam akorad naobtíž. Ale pěkně jsi ho zbrousil .. A strestáním mladších a lehčích motorek mám převelké zkušenosti. ZX10R jsem taky dal, sice jen v zatáčkách, pak když přišla rovinka tak mi cuknul, ale v zatáčce jsem si ho zase dal

Rod
Rod napsal 18.04.11 v 21:16

Tak tak..eFka se nechá pěkně poklopit a umí trestat mladší, lehčí a sportovnější motorky; vidím, že máš sundanej centrální stojan a přesně vím proč, já jsem se k tomu tak dlouho dokopával, až dopadl takhle a takhle.. ))