Honda SLR 650 (1997)

Vlastník wormi
Vloženo 10.4.2011
Aktualizováno 9.2.2014

jednoválec 650ccm,29kw, 54Nm při 4500ot/min pěknej zátah

První dojmy - Příjemný posez na mojí výšku a váhu. Jednoválec jede pěkně od spoda a nelíp se asi cítí kolem 5tis (asi... nemám otáčkoměr), Jednoduchá na konstrukci, člověk si většinu věcí udělá sám pokud má momenťák a drobek tomu rozumí. Nevýhoda je v cca 5-6 litru na sto. Ale kdo kouká na spotřebu tak ať si koupí naftu :D.

Větší sestra Hondy CLR 125 kterou jsem vlastnil. Při výběru "velké" motorky to hrálo největší roli, mám jí druhým rokem a zatím spokojenost. Žádná střela to není, ale dá se na tom parádně pojezdit. S dobrými pneu je stím sranda. Momentálně mám obuto M. Tourance Exp. a drží docela pěkně. Chybějí tomu progresivní pružiny, hlavně ve předu. Při ostřejší jízdě, nebo jízdě ve dvou se hodně topí. Brzdy jsou velmi slušné, ale v jízdě ve dvou s bagáží už ztrácejí. Možná bude řešení v pancéřové hadici...uvidíme. Motorku jsem kupoval s 44t.km, momentálně najeto 53t.km. Časem je třeba vyměnit spojka, gufera na ventilech a mrknout na rozvody, kdo ví jestli to někdo dělal. Jelikož je to jednoválec tak se pořád řadí, čili převodovka ztrácí na přesnosti a občas se najde mezi 4 a 5 falešnej neutrál. Motorku jsem si upravil podle sebe a konečně mám motorku na kterou se rád koukám a ty výfuky fakt bomba :) .

SoudruhJohnny
SoudruhJohnny napsal 20.04.21 v 16:52 10b.

super návod, díky za sdílení zkušeností

wormi
wormi napsal 12.06.13 v 13:06

Když vy sousedi píšete tak blbě, že sem si toho ani nevšim

Bushidoo
Bushidoo napsal 12.06.13 v 12:54

Aka hrubka,joooj,ale som sa narehnil sam na sebe " Gde si zohnal " hanba a tri krat fuuuj

Bushidoo
Bushidoo napsal 12.06.13 v 11:58 10b.

Pekne Tiez som sa pridal k SLRakom a spokojnost. Gde si zohnal tie kryty prednych tlmicov ?Vyzeraju fajnovo

Tank
Tank napsal 07.02.12 v 21:28

Mám rád tyhle enduro klasiky -je to ještě dobrá a poctivě dělaná motorka. Přeji hodně kilometrů...