Honda CBR 929RR Fireblade (2001)

Vlastník Jakub
Vloženo 6.4.2011
Aktualizováno 19.8.2013

Fároše sem koupil na rychlo v prosinci 2010, byl potřeba udělat nový lak. Takže dostal nový kabát a polepy - Hannspree Ten Kate Honda. Polepy uz dorazily z GB, takze faros uz je v novych valecnych barvach

První dojmy - Již prodáno Již prodáno Již prodáno

Když jsem fároše koupil byl lehce bouraný - svařený podsedlový plast a přední maska. Oproti RF je znát rozdíl - hlavně co se podvozku a váhy týče. Podvozek je pěkně tvrdý a čitelný. Brzdy taky vyhovující, ale přeci jen vyměním přední desky za něco lepšího a budu spokojený. Motoricky bude doufám šlapat, není to žádný trhač asfaltu, je nezáludný s pěkným nárůstem výkonu, ale žádná zlá bestie.

Pohrál jsem si trošku s nastavením podvozku a začínám být spokojený. Prověřil jsem fároše ve svých oblíbených zatáčkách a mám z toho dobrý pocit.

Zlobilo mě dobíjení - ani mě to asi minout nemohlo , odešlo kurvítko od Hondy = regulátor. Bohužel vzal za své i stator alternátoru. Stator jsem nechal převinout a regulátor je od Ignitechu - od té doby je od toho pokoj.

Osazen vzducháč od KN, gripy Domino.

Fireblade77
Fireblade77 napsal 07.02.13 v 10:07 10b.

pecka.

HolkaR6
HolkaR6 napsal 30.08.12 v 19:48

Kudlanka
Kudlanka napsal 15.08.12 v 14:14

Krása Tak hlavně kolama dolu

Jakub
Jakub napsal 27.05.12 v 08:43

jsem tam parkrat do roka, takze to neni tak strasny. ale kdyz uz tam jsem tak to stoji za to

Smrči-GSX-F
Smrči-GSX-F napsal 26.05.12 v 13:28