Yamaha Majesty 125 (2003)

Vlastník kašťa
Vloženo 19.3.2011
Aktualizováno 24.7.2013

Yamaha Majesty 125 je moje první moto. Je parádně velký, vodou chlazený skútr. Jezdí opravdu skvěle.

První dojmy - První dojem byl skvělý, Majda šla krásně za plynem a jelikož mám skoro dva metry, tak si na skútru můžu krásně natáhnout nohy a je velice pohodlný. Jediné čeho jsem se bál, že je skútr příliš velký, ale to se nakonec ukázalo jako veliká výhoda, do kufru dám dvě helmy a nebo celou tašku s nákupem:)

Moje úplně první motorka, koupil jsem jí od jednoho starého pána z Nové Paky.

Nikdy jsem motorku nechtěl, ale jednou jsem se svezl na 50 skútru a strašně se mi to líbilo. Tak jsem přemluvil rodiče abych si mohl udělat papíry. Moc se jim to nelíbilo ale nakonec svolili :D Už jak jsem dělal papíry tak jsem koukal po skútrech, až jsem našel na jedné stránce že Yamaha Majesty je vlajkovou lodí Yamahy. Tak jsem jí začal shánět a najednou přišla skvělá nabídka, Yamaha Majesty 125 rok výroby 2003 najeto 6000 Km. Tak jsem se rozhodl. že jí vezmu.

Ještě před koupí jsem provedl zkušební jízdu a jela opravdu dobře.

Hned co jsem přijel domů vyměnil jsem všechny provozní kapaliny, protože mi to ten pán co jsem to od něj kupoval říkal, ať to všechno vyměním, že mu to dva roky jen stálo v garáži. Dal jsem do servisu vyměnit brzdové destičky a už jsem si vesele jezdil.

Bohužel přišla i jedna komplikace za tepla skútr špatně startoval a měl vysoké otáčky ukázalo se že odešel elektromagnet sytiče takže nic hrozného, od té doby žádná závada. Skútr je 100% spolehlivý.

Můžu říci, že koupí tohoto skútru, jsem opravdu nešlápl vedle a můžu ho všem jedině doporučit.

Minulý rok jsem skútr přestříkal na modrou perleť a namontoval variátor Malossi Multivar, nové gripy a nechal udělat nové gufera v motoru, od té doby je to opravdu král silnice :)

kašťa
kašťa napsal 04.04.11 v 19:22

Jo díky Snad sloužit bude

skywalker.L
skywalker.L napsal 03.04.11 v 09:18

Velmi pěkná. Znám ji moc dobře. Ať slouží..

sedlon
sedlon napsal 19.03.11 v 22:29