renocar_unor

Dirtbike & Pitbike Pitbikes (2005)

Vlastník Behysek
Vloženo 14.3.2011
Aktualizováno 18.3.2012

Motorka je dobrá pro mladé vášnivce, kteří nemají zkušenosti s jízdou. Jedná se o poloautomat, 110 ccm, značky Nitrox.

Motor je z továrny Honda, a vlastním ji již pátým rokem. Vždy jsem byl spokojený, i když sem občas nadával, kopal, a mlátil do všeho co mi pod ruky a nohy přišlo :) Vřele doporučuji stejnou, nebo podobnou motorku pro vaše dítko zhruba 10+, aby se naučilo základním vlastnostem motocyklu. Jedinou nevýhodou je čínská montáž, a tudíž občas problémy s jistýmy díly, jako například těsnění u karburátoru, kdy byla gumička skříplá, a tudíž neseděla, takže první co udělat po koupi, je generálka motocyklu.
27. 5. po dlouhé době opět provedena prohlídka motoru, než zase začnu brázdit ty naše polní cesty :) Měl sem zadrhnuté plynové lanku v karburátoru, a čistil sem svíčku... Na houby práce, když se po ujetí asi 5 kilometrů znovu musela čistit, protože to pomalu ani nechytalo...
Přichází zima, můj Simson se chystá spát, a já se pokusím tohohle miláčka vytáhnout do sněhu hned, jak napadne. Vždycky sem chtěl zkusit, jaké to je se projet na sněhu, tak letos snad. (2011)

18.3. 2012 - sníh slézl rychleji než jsem opravoval. Motorka ani teď nestartuje, fakt už nevím, čím by to mohlo být. Docílil jsem akorát toho, že mi odešla baterka. Takže motorka byla uschována, a rozhodl jsem se ji ponechat mladšímu bratrovi, který by mohl příští rok začít jezdit. Takže pak mu uděláme generálku motoru, novou elektroinstalaci a ať řádí on. Do té doby však zůstane stát na mém plácku v garáži.

Behysek
Behysek napsal 14.10.12 v 18:14

To prosím pěkně píšou v manuálu, prodávající taky říkal, že je to od Hondy.

Pvt_Fletcher
Pvt_Fletcher napsal 14.10.12 v 18:10

motor z hondy a na to si přišel kde?
tohle neni hondáckej motor