Ducati Monster 1000 (2003)

Vlastník pepek9
Vloženo 14.3.2011
Aktualizováno 6.5.2011

Konečně jsem se dočkal a Ducati Monster 1000S i.e. je i v mojí garáži.

Koupena 26.2.2011 takže mám na ní najeto jen pár kiláků. Nějaký zkušenosti postupně dopíšu.
Teď pokud mám srovnávat s předchozí Aprilkou.. Brzdy totožný, tedy luxusní. I zadní je stejná, takže nebrzdí a rovnou smykuje Ale to je asi tak všechno co mají společnýho, možná ještě zemi původu
Myslel jsem, že na Monsteru bude pohodlnější posezení, ale je to vcelku podobný, jen jsou širší řidítka. Na Ducně víc fouká, ale to se tak nějak u naháče dalo čekat..
No, ještě mají stejný ovládání spojky, což ale není zrovna výhra do města, páčka jde ztuha, ale zase přes město jezdím jen abych se z něj dostal co nejdřív pryč.
Ducna navíc trošku chrastí, budu se muset mrknout čím to je
Motor je V90 proti Apriláckýmu V60, takže u Ducati to znamená mnohem víc vibrací a míň dávkovatelnosti.
Někdo by mohl namítnout, že co se týče výkonu, je to krok zpět. Já si to nemyslím, na moje ježdění to určitě stačí a kdyžtak chybějící koníky doženu svojí odvahou a láskou k Ducati!
Musím si na všechno zvyknout a už se na to moc a moc těším!!

Woky
Woky napsal 19.01.16 v 16:29 10b.

bomba , aneb 1o bodů jasnejch

majkyc
majkyc napsal 08.10.11 v 18:01

Pepku,málem bych zapoměl přihodit desítku,za pěknýho monstříka :)

BorisVTR
BorisVTR napsal 15.05.11 v 16:47

Pekny Monster.Aj ked Falco v tych barvach bol cool.Ale ked srdce prahne po Ducati neni co resit.Preju hodne pohodovych km a davam 10 bodu.

Londoner
Londoner napsal 08.04.11 v 13:11

tak at slouzi

jo a ty laufy to chce, dyt je ted pres ten ramus ze spojky ani nemuzes slyset

_Tomo_
_Tomo_ napsal 15.03.11 v 15:52