Suzuki GSX 1400 (2002)

Vlastník Morrys
Vloženo 10.3.2011
Aktualizováno 2.8.2023

Koupená 4.3.2011. Zatím se seznamuji, na tek těžkou mašinu překvapila svoji ovladatelností.

První dojmy - Krouťák. .krouťák. .krouťák . . Prostě autobus ...

Zatím najeto jen asi 200km... ještě je zima. Má úžasný krouťák . .Je to nádherný silný cesťák. . .Více napíšu až se oteplí a najedu víc kilometrů. . Jinak je to můj vysněný motocykl . .

Tak mám za sebou cca 2.000km, baví mě čím dál tím víc. Původně jsem přemýšlel o ukazateli zařazení rychlostních stupňů, ale tý mašině je úplně jedno co tam má za rychlost . . .jede pořád stejně )Na čtyřku se dá jet 40 i 200. Uvažuji o Creptusech podle originálu, ale jsou z nerezu a chrom je prostě chrom.
Nejdřív příjde asi na řadu přešití sedla. Mě sice vyhovuje,
ale manželku mám při každém výmolu nalepenou na zádech

Tak konečně došlo i na Creptusy . . .ten zvuk je vážně brutální a k téhle mašině prostě patří. Jinak jsem musel dát nové kotouče . .a když už , tak tvarované, viz foto. .nejen že dobře vypadají, ale i skvěle brzdí. K tomu samozřejmě nové destičky Bendix.

1.3.2014. Tak jsem před sezonou udělal pár úprav. Zadní čiré led světlo, přední chromové světlo, led mini blinkry, pancéřové hadičky PP tining, nové náplně spojky a brzd. Připadá mi teď nějaká mladší . .

Tak ještě nové padáky . . made Frenki

4.2018. konečně došlo na přešití sedla od DDTuning, komplet i s jejich nejlepší pěnou, fotky v galerii, moc pěkná práce a to pohodlí k tomu ještě boční kufry Givi s vestavěnýma blinkrama.

Hříbek
Hříbek napsal 03.10.19 v 19:03 10b.

Krasavica v top barvách

context
context napsal 03.10.19 v 18:38 10b.

Krásná klasika přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

Jojko
Jojko napsal 25.04.18 v 12:22 10b.

DDT má super sedáky 👍

mis_001
mis_001 napsal 25.04.18 v 10:23 10b.

Fakt moc pěkná. Hlavně, když výfuky zůstávají v původním tvaru. Žádné jiné jí nesluší. S doplňky na tuhle mašinu opatrně. Méně je v tomhle případě více. Jinak, modro-bílá je jednoznačně nejhezčí. Jezdil jsem ji také, je to parádní motorka.

Hooorus
Hooorus napsal 13.06.17 v 16:19 10b.

za me nejkrasnejsi barvy tehle moto. Jednou sem se na tom svezl...jako kdyz ridis krizence autobusu a rakety