Honda NX 650 Dominator (1999)

Vlastník berengar
Vloženo 28.2.2011
Aktualizováno 27.8.2014

Pro mě docela vysoká,ale na zem dosáhnu. Zvuk je taky dobrej a někdy mám plný ruce práce, abych jí ukočíroval. Jinak jsem se vším spokojenej a (zatím) si na nic nestěžuju.

Yamaha TT 600 R: Malý výběr motorek s 25 kw v techničáku a vyšší cena.

První dojmy - První dojem byl skvělý. Konečně velká motorka která jede a má velkou sílu. Když jsem na ní sedl poprvý, tak jsem obdivoval to zrychlení, kerý jsem na 125 ccm nepoznal.

Doplňky na motorce - Na motorce jsem žádný úpravy nedělal

Po Suzuki DR 125 už jsem chtěl něco, co trochu jede. Měl jsem na výběr z různých značek i typů motorek, ale měl jsem jasno, že chci nějaký enduro (na naše cesty úplně ideální). Z mnoha možností jsem nakonec vybral tři potencionální výherce. Apriliu Pegaso 650, Yamahu TT 600 R a Hondu NX 650. Nakonec vyhrála Honda.
Postupem času začala špatně startovat a žrát neskutečný množství oleje. Nakonec v servisu zjistili, že byl špatně udělaný výbrus (ještě než jsem to koupil) a špatný ventily.
Od tý doby co mi jí vrátili ze servisu s ní nejsou absolutně žádný problémy.
Na silnici se s ní jede parádně, akorát je škoda že do terénu je dost těžká, ale lesní cesty, svážnice a silnice ve špatným stavu snáší skvěle.

Mekin
Mekin napsal 18.05.13 v 22:11 10b.

Dominátor to mluví za vše

task71
task71 napsal 18.12.12 v 19:17

Hodně kilometrů bez nehody 8b.

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 02.03.11 v 07:32

Pěkné DOMINO tak ať slouží...10b.

MartinXL650V
MartinXL650V napsal 01.03.11 v 20:24

Dominátor je obrovská klasika Ty dvě koncovky jsem si zamiloval už dávno a už se mi asi líbit nepřestanou Přeju hodně zábavy

jungen
jungen napsal 01.03.11 v 18:15

trochu ho odlehcit a bude ok pekny