Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník TonyR
Vloženo 19.2.2011
Aktualizováno 5.3.2018

Sedli jsme si jak prdel na hrnec, nemá skoro žádný doplňky, takže budeme nakupovat. Je pocitově lehká a velmi dobře ovladatelná. Trošku mi chybí vibrace, neuvěřitelně stabilní při pomalé jízdě i na 1. rychlost.

První dojmy - Motorka vhodná na cestování po převážně zpevněných silnicích, pohodlný posed. Dostanu v pohodě na zem, což je po advíkovi příjemná změna. Tak akorát silný motor, nízká spotřeba.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci, nenároční cestovatelé, tuláci, ženy, děti, důchodci...

Koupen padací rám od KUBOJe, vypadá hodně masivně, jsem zvědavej co vyrží a doufám, že nebude moc často potřeba. Dokoupeno další příslušenství: zubaté stupačky, držák navi od sw-motech a rozšíření bočního stojánku.

Dnes jsem byl na evidenčce, další poznatek je že fouká přesně do helmy a je to docela nepříjemné. Musím se podívat jak přenastavit plexi, nebo časem bude vyšší turistické.
Jezdí se mi na ní čím dál líp a připadá mi co do ovladatelnosti jako obtloustlá dváca. Po předešlém advíkovi nečekané. Váha zřejmně nehraje až tak roli, ale spíš její rozložení a nastavení podvozku.

Já si tuhle motorku neměl kupovat... to byla obrovská chyba, teď bych pořád jen jezdil a jezdil a kde mám ku... brát na benál???

Začínám pomalu testovat enduro schopnosti a zatím se mi zdá, že toho zvládne víc než na co vypadá. Postupně nakupujeme další blbosti + servis

Dnes namontované lešení, kufry už jsou doma. Zvolil jsem BigHusky Evo3 46l.

Březen 2018, odjela k novému majiteli.

Jimmos
Jimmos napsal 05.02.15 v 23:24 10b.

Peckovní motor... ať funguje

keith.
keith. napsal 10.12.14 v 14:40

Myslím, že spokojenost přetrvává. Tak někdy na cestách..máme se za humny

Nechuťák
Nechuťák napsal 04.03.13 v 15:15 10b.

Jardas444
Jardas444 napsal 19.12.12 v 22:52 10b.

Jo Strom,hodně dobrá motorka a máš jí moc pěknou.Dávám 10b.

HordaStodulky
HordaStodulky napsal 25.02.11 v 08:30

Hodně šťastných km v sedle. Super Volba Jasných 10b.