MZ ETZ 150 (1989)

Vlastník Harry007
Vloženo 16.2.2011
Aktualizováno 8.2.2014

MZ 150, kterou dávám do kupy, sice už dlouho, ale pořádně

První dojmy - Tuhle motorku jsem koupil jako úplnej šrot v bedýnkách za pár korun, původně jsem ji chtěl jen na díly, ale měla v cajku doklady, tak jsem ji přivedl zpět k životu. Druhovýrobový díly sice stojí za prd, ale zatím mě nikde nenechala.

Existuje jisté forum MZ-world.cz, které sdružuje partičku nadšenců pro motocykly MZ. I já jsem jeden z nich, kdysi jsem vlastnil ETZ 251, ale prodal jsem ji. Teď toho trochu lituju, ale třeba se někdy na inzerátech zase objeví. ETZ 150 je sice o poznání slabší, ale dovezla mě i na Elefantentreffen a zpět a to vše bez problémů. Je to prostě dvoutaktní nezmar, kterej se dá opravit i za jízdy. Možná s ní zkusím i nějakou větší dálku, uvidíme co přinesou nadcházející sezony.

Kaja-SV
Kaja-SV napsal 04.03.15 v 16:34

Pěkná mašinka

Krabath73
Krabath73 napsal 08.02.14 v 20:40 10b.

...musel jsem jít se kouknout na tu zimní,neboli celoročně provozovanou motorku ,hmm,nádherný stroj, určitě spolehlivý,skvěle vyvedená kombinace barev laku taky si dolaďuji poslední mouchy na svojí Mz 251,jsem zvědavej jak se holka předvede po delším odpočinku a masážích v dílně

TonyR
TonyR napsal 30.01.13 v 19:18 10b.

Velice pěkná

Jawaho