Harley Davidson FLHX Street Glide (2010)

Vlastník ladaT
Vloženo 15.1.2011
Aktualizováno 14.2.2011

HD-FLHX Street glide,nejde,nebrzdí,teče z ní olej atd..., ani náhodou, je to mašina jako bejk!

Je to vlastně předělaná Ultra, což zasvěcení poznají na první pohled např. podle kol, kromě dalších několika věcí je vše jako na originální street glide. Podle mě je to krásná,robustní a nepřehlédnutelná motorka, která je ale velice dobře ovladatelná a do ruky padne během chvíle. Mám ji chvilku, takže hodnocení není zcela objektivní, ale první dojmy jsou jen pozitivní, snad kromě sériového zvuku, s kterým musím honem něco udělat, jinak je to mazec. Zátah jako prase, brzdy bez problémů, převovovka také,tuhý rám, pohodlný posaz, audio atd. Krásné na tom je, že dnes není problém motorku upravit dle vlastního vkusu, custom dílů jsou všude mraky. Rok budu jezdit a pak uvidím co vylepším, o výfukách je však již rozhodnuto

harly27
harly27 napsal 15.05.13 v 15:52 10b.

ShadowEvík
ShadowEvík napsal 02.05.13 v 22:52

BlackDog
BlackDog napsal 12.04.13 v 10:45 10b.

Koukám že tě ta nechutnost taky dostala...

martin_k
martin_k napsal 10.04.13 v 08:17 10b.

Streetka z toho asi nikdy nebude, protože to by byl asi zbytečný kotel peněz za věci, které doladí jen detaily ale linie motorky zůstane stejná.
Myslím že jsi tu změnu ale udělal dobře, protože jsi i investoval do Street dílů a tak se tomu vzhledu hodně přiblížil, o což ti zřejmě šlo.
Když sundáš ještě ty trubky kolem kufrů, tak ani spousta Bikerů nepozná, že to neni origo Streetka.
Hlavně musíš být spokojený ty sám.
Každopádně je to HD.
Za mě 10.

Figi25
Figi25 napsal 14.10.12 v 15:59

krásná čím vice ji vidím na živo tím se mi více líbí
osobně bych šel do matné barvy