renocar_unor

Yamaha YBR 125 Custom (2010)

Vlastník Hyacint
Vloženo 8.11.2010
Aktualizováno 18.1.2015

Vloženo: 23.05.2017, Uskutečněno: 17.05.2017, Zhlédnuto: 17x

Tentokrát jsem se jel podívat na klášter ve Zwettlu. Hranice jsem přejel ve Slavonicích a odtud jsem jel přímo na jih do Zwettlu. Na kruhovém objezdu u Waidhofenu mají uprostřed pěknou sochu ptáka. To jsem si musel vyfotit. V klášteře ve Zwetlu jsem byl skoro sám, protože byl všední den a turistická sezona ještě nezačala. Horší to bylo přímo ve městě, kde byl velký provoz, ale s motorkou se dá zaparkovat všude.

• Pomník letce v Blučině

Předpověď počasí nebyla příliš optimistická a tak jsem se vydal jen na krátkou vyjížďku za zajímavostmi na jih od Brna. V Hrušovanech u Brna jsem se zastavil u moderního kostela Panny Marie Královny, který byl vysvěcen v

Vloženo: 19.03.2024
    Uskutečněno: 17.03.2024
  • Moravský kras

Pěkné počasí mě vyhnalo na další vyjížďku. Vydal jsem se do Moravského krasu, ne však do jeskyní, ale hledal jsem co je zde jiného zajímavého ke zhlédnutí. První zastávka byla v Rudicích u moderní kaple sv.Barbory postav

Vloženo: 17.03.2024
    Uskutečněno: 15.03.2024
  • Letošní první

Na letošní první vyjížďku po zimním spánku jsem si na rozježdění vzal raději lehké YBR-ko. Směr jsem zvolil na jih - za teplem :-D, ale ani tam moc teplo nebylo. První zastávku jsem udělal v Božicích, kde je areál bývalé

Vloženo: 28.02.2024
    Uskutečněno: 27.02.2024