Yamaha XV 1100 Virago (1992)

Vlastník ajaxv
Vloženo 5.7.2005
Aktualizováno 12.4.2010

Žádný velký úpravy,jen dost času strávenýho s mou milovanou

Zkušenosti: Chtěj bych uvést pár věcí na pravou míru.Já tady pořád vychvaluju VIrága,ale to neznamená že se mi nelíbí ostatní motorky.Protože sám mám virážku,tak je tady jistá deformace myšlení.Dost sem tady na motorkářích v "DB-moto"četl,,to je šrot,to bych si teda nikdy nekoupil,enduro,chopper,lítačka,atd. Každý si přece koupí a nebo se snaží koupit motorku svých snů.No a můj sen je právě zde na těchto fotkách.Mám rád motorky všech značek a kubatur.A hlavně,správný lidičky kolem nich.Potom je i ten dost krátký život strašně krásný.A ještě jednu dost mnou používanou větu"lidi,jezděte TAK,ABY jste SE vždy vrátili odkud jste VyjelI!

Cesty: Jen vyjížďky s kámošama.Na cestě a ujetých km.nezáleží.Hlavní je pohodička a ta je vždy když je pěkný počasí.

Další info: Ahoj motorkářky a všechny ženy co jezdíte i třeba jako baťůžky. Chcete vypadat skvěle? Chcete se líbit svým mužům a nejen jim? navštivte studio romana v Olomouci;http://www.studio-romana.unas.cz/

A máme tady nové, nebo staronové motorkáře, pohodáře,ze Žatčan u Brna / VokušI / podívejte se na jejich stránky, jsou zatím ve výstavbě, ale akce co se chystá, nemá chybu. Jezdím tam, už pojedu pátou sezonu a je to super, tak se podívejte. http://vokusi.mypage.cz/ a přijeďte. Slibuji že se skvěle pobavíte a prožijete nádherný den.AJAXV

Čadil
Čadil napsal 19.05.22 v 15:11 10b.

super mašina

Pidas352
Pidas352 napsal 27.12.17 v 18:33 10b.

Také souhlas, každýmu vyhovuje něco jinýho.
Přeju hodně šťastnejch kilometrů

-Donar-
-Donar- napsal 03.04.16 v 23:27 10b.

Pěkný stroj

alca7019
alca7019 napsal 27.09.15 v 21:44 10b.

Taky souhlasím jinak mne těší, dnes příjemné setkání a seznámení v Bíteši, takže jsem motorku viděla ve skutečnosti a vypadá moc dobře. Tak snad někdy na společné cestě...
A tvoje věta se mi moc líbí, tak ať i ty se vždy vrátíš, odkud jsi vyjel

babula
babula napsal 15.03.15 v 20:02 10b.

Souhlasím s tebou a motorku máš moc pěknou . Ode mě 10b