Honda SH 300 (2010)

Vlastník keto
Vloženo 1.11.2010
Aktualizováno 19.2.2021

Supr skútr do města, ale neztratí se ani za městem.

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová) - S prodejcem jsem spokojen.

První dojmy - Skútr mi padl do ruky okamžitě, výbornou věcí je rovná podlážka a velká kola, nevýhodou málo místa pod sedlem a horší ochrana před větrem. Nelepší je ovšem motor, který je výkonný a kultivovaný na jednoválec.

Na to, že jde o skútr má až překvapivě dobré jízdní vlastnosti a to díky velkým kolům a dobře nastavenému podvozku, starty z křižovatek a proplétání se ucpaným městem je to pravé, ale i mimo město, po okrskách, si vede docela dobře, snese slušné náklony. Jen cesty dálničního typu pro něj nejsou, při větších rychlostech nad 120km/h se projevuje neklid. Maximálku tachometrovou má u hranice 140km/h. Zpracování je tradičně u Hondy na vysoké úrovni. Po doplnění polohovatelným plexi od Givi se značně zvýšil komfort jízdy, obzvlášť při jízdě nad 80km/h. Při pohodové jízdě do 100km/h se při sólo jízdě vejdu do 3,5l/100km. Abych jen nechválil, tak prostor pod sedlem je malý a helma tam nevejde, možná nějaká jetka, ale integrálka ne. Přihrádka pod řídítky se zásuvkou 12V není uzamykatelná a mechanismus, co ji drží zavřenou, se moc nepovedl, už se mi za jízdy samovolně otevřela.
Jinak je to spolehlivý stroj, po zimní odstávce chytá spolehlivě na druhé otočení motoru.

Drakis
Drakis napsal 29.11.12 v 19:58 10b.

At Ti slouží krasasvica