Honda CBF 1000 (2010)

Vlastník Malp
Vloženo 25.10.2010
Aktualizováno 27.5.2020

Nový model CBF 1000 F,s bočními kufry,hlavním stojanem,žlutá perleť.Zatím doplněna o padací rám,zásuvku 12V,vyhřívané rukojeti Oxford,GPS,držák na telefon,reflexní polepy kol,blástry Acerbis,ukazatel rychlosti Gipro,prodloužení př.blatníku.

První dojmy - Mašina sedne okamžitě do ruky netřeba si na nic zvykat perfektní!

25.10.2010 Příjemný čtyřválcový motor,pohodlný posaz i pro spolujezdce,pod sedadlem spolujezdce celkem prostor na "nezbytnosti".Po 5 dnech a 500 najetých km" oťukávání" si začínám zvykat na odlišnosti oproti jinak bezvadnému Transalpu.Na jakékoli hodnocení je ještě brzo,ale zatím jen samá pozitiva.

23.2.2011-postupně během Února doplněno o prodloužení předního blatníku,vyšší přední štítek a zadní podblatníček Puig,nosič horního kufru + horní kufr Givi.
Od začátku roku najeto zatím jen pár set km.

12.5.2011-celkově od podzimu najeto 6000km.Poprvé "ochutnala" víkendově Alpy a stále mě příjemně překvapuje-jede,není nenažraná,motor jdoucí odspodu umí i alpské vracáky jet plynule na dvojku.

14.-18.6.2011 -pětidenní putování směr J.Čechy-Insbruck-passo Timelsjoch-passo Stelvio-Švýcarsko-It.Dolomity-GG-v dešti domů-na CBF příjemné cestování a pohoda.Opět jsem se ujistil,že koupě tohoto stroje byla dobrá volba.Při příjezdu na tachometru celkově cca 9900km a z.pneu je ve středu na plošce.

21.7.2011-10500km-výměna zadní pneu za novou -Conti Road Attack 2

,,,
25.5. 2020 - Odjela polykat kilometry s novým majitelem .
Byla to bezvadná a perfektní mašina na cestování .

fatman
fatman napsal 15.10.18 v 19:14 10b.

Krásná a evidentně koupená jako nová
Stále spokojenost?
Já ji koupil letos v létě...Díky za rady!
Krásný fotky z cest!

Malp
Malp napsal 09.10.17 v 20:25

Fotky 5+6+7 jsou od řeckých klášterů Meteora - jo je to tam koukatelný .

Pito4g
Pito4g napsal 07.10.17 v 12:45 10b.

Ahoj, motorka jasnych 10, paradna
inak fotka 5,6 a 7 bola kde prosim robena? Tie skaly su krasne

apach
apach napsal 01.09.15 v 13:02

Také jsem koupil po Transalpu právě tuto CBF 1000, takže nyní prožívám podobné pocity jako autor na počátku. Jen mi není jasné, jak na ta úzká řídítka (oproti TA, kde jsem měl u levé ruky i navigaci) šlo namontovat vyhřívání gripů a ještě blastry. Mě přijde, že se tam nevleze vůbec nic dalšího, než tam v italské fabrice namontovali při výrobě :)

Boro78
Boro78 napsal 06.07.13 v 12:02

Tenhle kousek CBF se honde poved. Hezka, dizajn laka vyzkouset:)