renocar_unor

BMW R 1200 GS (2004)

Vlastník Kokřík
Vloženo 15.10.2010
Aktualizováno 21.5.2012

Třetí v pořadí, poslední a nejlepší,žádná jiná možnost už neexistuje,vše ostatní by byl krok zpět.Myslím že u Brambůrky už navždy zůstanu.

Haryček šel do světa..., nikdy nezapomenu na jeho nádherný zvuk a sílu a osobitou krásu černého démona,ale nebyla to motorka pro mne, těžká a časem jsem se na ni cítila velmi nejistě.Absolutně se s ní nedalo byť do sebelehčího terénu,to se rovnalo jistému pádu a to mi hrozně vadilo.Bohužel HD Night Rod je pouze na krásné upravené cesty. Tam je to opravdu zážitek.

Zato Bramboráček je zázrak, ti kdo znají nebo jezdí Gs, nebo jakékoliv jiné cestovní enduro ví o čem mluvím.
Po dlouhém přesvědčování,argumentech mého skvělého kamaráda a vyzkoušení motorky od kamarádky Moranky ( jsou to hrozní našeptávači ),jsem se rozhodla, že půjdu do toho. Vyhlídla jsem si mašinku na Tipmoto-z Anglie,dovozce p. Číhalík z Újezda u Olomouce, tímto chci poděkovat za skvělý profesionální přístup při prodeji.
Motorka je speciálně snížená na centrální pružině,má navíc nejnižší sedlo,jsem Pinďa,
ale zvládám. Akrapovič, kompletní kufříky s brašnami.
První jízda byla ve strachu, přece jenom je to dost velká motorka a obavy tam byly,ale pouze do rozjezdu,tam ztrácí veškerou hmotnost. Takovou lehkost a jednoduchost jízdy jsem snad ještě nezažila, jak ti konstruktéři v BMW to vymysleli opravdu nechápu,ale je to podvozkem para-telelever, kam se podívám tam jedu i do lehčího terénu bez obav,přímo vybízí k tomu ,aby jste tam vjeli...nádhera,paráda, já lítám, miluju ten stroj,absolutně nepociťujete,že jedete až tak rychle,tachometr Vás,ale rychle vrátí na zem, štítek skvěle chrání a vyhřívané rukojeti jsou bomba,dá se s ní i když je chladno,krásně se klopí skoro na válce,drží jak přibitá. Nejlepší jak nabalím kufříky a jedu...Asi jsem se našla.
Absolvovala jsem delší jízdu s kámoškama do speciální motoškoly do Kolína a taky sraz nadšenců cestovních endur Babí léto s Cendurem,super akce. Tam jsem si vyzkoušela, pro mě takový malý obr big offík ha ha výjezd na chatu Búřov.Jinak s kamarády kolem komína.
Všem doporučuju aspoň Gs vyzkoušeť, BMW je radost.

Varosek
Varosek napsal 16.11.14 v 11:21

Ahojky. 10b

MeryEn
MeryEn napsal 26.02.14 v 07:30 10b.

Díky za komentář, stále máš pořád stejnou motečku? Jestli ano, tak je moc pěkná. Přeji pohodovou sezónu

HolkaR6
HolkaR6 napsal 06.08.13 v 07:48 10b.

Moc hezký.

Woky
Woky napsal 23.03.13 v 11:32 10b.

Krásná , a ta motorka je taky pěkná

Mireczek
Mireczek napsal 20.05.12 v 22:40

Pěkná a nizoučká dvanáctka. 10 b je pro mě povinnost Díky za příjemné setkání a pokec.