Honda XL 1000V Varadero (2003)

Vlastník Čigin.
Vloženo 23.9.2010
Aktualizováno 15.6.2019

Splněný sen. A k tomu snad není co dodat. Snad mi dlouho vydrží a povozí po spoustě míst.

První dojmy - První dojem byl super .Slušné sezení ,dobrý výhled.Ruce výborně chráněné proti větru, to sámé kolena. Co mi od začátku je nepříjemné ,jsou příliš měkká řidítka.

Doplňky na motorce - Mazání řetězu Scottoiler , zásuvka 12V , vyšší plexi, vyhřívané rukojeti , hrazda na řidítkách, USB 1/2A.

Zkušenosti a zážitky zatím žádné , neb jsem čerstvý majitel.
Padací rám , originál kufry , Modrá metalíza + černá.
Chystám se na vyhřívané rukojeti , vyšší plexi a ukazatel zařazeného stupně. Možná přídavná světla.
Během uplynulých let jsem postupně nainstaloval Mazání řetězu od Scottoiler , 12V zásuvku, USB 1/2 A , proběhla výměna předních pružin za progresivní. Vyměnil jsem originál kufry za hliníkové a Top case od Givi s přidaným brzdovým světlem. Po 11ti letech odešla baterie do věčných lovišť. To a přední trubky a tlumiče byly zatím jedinou vážnější opravou. Cca po 35000 km jsem nechal vyměnit řetězovou sadu. A od letošního roku jsem se rozloučil s pneumatikama Anakee2. Mě sloužili vždycky dobře, jen snad ta přední by mohla vydržet dýl. Ne snad, že by se rychle sjela , ale spíš byla "oskákaná". Sezóna 2018 bude tak na Mitas Terra Force. Tak uvidíme.
Tak sezóna je za námi. Pneumatiky jsou vcelku spolehlivé i za intenzivního deště odvádějí dobře vodu.
Sezóna 2019 začala, Mitasky vcelku drží. Zadní světlo vyměněno za LED. Motodovolená ( cca 1000 km) proběhla bez problémů. V červnu provedena údržba (viz.deník). teď nás čeká cesta do Rumunska
Po letech stále super spokojenost.

Guga
Guga napsal 01.11.18 v 20:40 10b.

Nádherná
Ať dělá stále jen a jen radost

Lombardo
Lombardo napsal 18.10.14 v 22:47 10b.

nádherný parník cest

Lubos92
Lubos92 napsal 27.04.14 v 22:13

Pěkná .

Kov
Kov napsal 08.11.11 v 18:57

Krásný stroj! Asi nejpěknější barevná varianta varadera co znám! O neustálém nakupování doplňků taky cosi vím. Tak ať Vám bez problémů slouží...

Čigin.
Čigin. napsal 12.03.11 v 17:21

No taky jsem to zvažoval ale PAVik a JAWA jedno tělo jsou, takže asi ne