Aprilia SR 50 Ditech (2001)

Vlastník fleet.admiral
Vloženo 12.9.2010
Aktualizováno 26.2.2011

První vlastní stroj

Vloženo: 14.03.2011, Uskutečněno: 31.08.2009, Stav tachometru: 14466 km, Zhlédnuto: 23x

April jsem koupil "poslední prázdninový den" kousek za Ostravou. Při první návštěvě, oblíhdce a zkušební jízdě začal z palivové soustavy prosakovat benzin, nyní už ale vše bylo opraveno, a tak jsem po vlastní ose mohl skútr dostat domů. Stmívalo se už celkem brzy, takže jsem záhy poznal, že světla opravdu nejsou nic moc, ale jízda je naopak pohodová a příjemná. Za prvních 10 dnů vlastnictví jsem nalítal na 250 km, bez újmy a s neutuchajícím nadšením. Takhle April tehdy vypadala, než jsem se pustil do úprav.

• Loučení

Je to smutné, ale jednou to přijít muselo. Rozloučil jsem se s April. Nový domov bude mít až v Podkrkonoší u jedné mladé sympatické slečny. Snad si holky nepostaví hlavu a budou si rozumět. April se z Ostravy asi moc

Typ: Prodej
    Vloženo: 26.02.2011
    Uskutečněno: 26.02.2011
  • Demontáž baterie

Dnes jsem konečně vytáhnul baterku, aby netrpěla v garáži připojená ve skútru. Proměřeno klidové napětí, hodnota 12,73 V je OK.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.01.2011
    Uskutečněno: 15.01.2011
  • Ostravice

Jediná vyjížďka, ze které jsem si pořídil pár fotografií, byla na Ostravici. SRko nemůže na rychlostní silnice, takže trasa vedla přes Hrabovou, Vratimov a Paskov do Frýdku-Místku, pak už klasicky do Frýdlantu n/O. a dál

Vloženo: 06.03.2011
    Uskutečněno: 30.04.2010