Honda CR 250 (2002)

Vlastník Marw37
Vloženo 1.9.2010
Aktualizováno 26.3.2019

výborně naladěný dvoutakt, výborný výkon a životnost

První dojmy - První dojem, při přechodu z jiné 250 se mi zdá že je těžkopádnější ale kompenzuje to průběhem výkonu. Vše ale záleží na momentálním stavu motorky a na osobním nastavení. Každý může mít jiný pocit.

Motorku bych doporučil pro - Jako první moto bych ji moc nedoporučoval.

Doplňky na motorce - koncovka fmf shorty, koleno fmf Gold series, spojka hinson, boyesen klapky, řídítka pro tapery, ráfky D.I.D, původní přední tlumiče jsem vymněnil za tlumiče laděné od BRT (USA).

Dovoz z USA, původně Ricky Carmichael replika, koleno FMF Gold series a koncovka FMF Shorty, Boyesen klapky, BRT tlumiče, bezhrazdy Pro-taper, karbonové kryty rámu

Mám ji už 12 let, jezdím pouze hobby (pár volných závodů), zatím jsem do ní neinvestoval žádnou větší částku, pouze za spotřební materiál.

Ideálka pro hobby ježdění, hromada výkonu a dobrá životnost pokud nejste střelec tak Vám motorka vydží několik sezon. Proti ostatním 250 2T které jsem jezdil se nechová tak lehce ale výkon má jiný průběh který vše kompenzuje (můj názor). Měl jsem už hodně možností měnit i za CRF450 a i mladší, ale je to srdcovka které se snad nikdy nezbavím.

Marek250
Marek250 napsal 05.02.14 v 12:20 10b.

Super

muchus
muchus napsal 25.12.13 v 11:55 10b.

Redbois
Redbois napsal 26.02.11 v 13:49

Taky bych neměnil,je to parádní kousek a kdo má 2T v ruce a má srdce,vypráší každou 4T Motku tak aťti to jezdí

Vladik-Moto
Vladik-Moto napsal 02.09.10 v 09:24

Pěkná, ať to lítá bez zranění

akrap97
akrap97 napsal 01.09.10 v 23:39