renocar_unor

Suzuki VS 800 Intruder (1997)

Vlastník Larry
Vloženo 17.8.2010
Aktualizováno 25.6.2011

pro potěšení, zábavu a pohodový ježdění, tak akorát

není to letadlo, ale od spodu dobrý, shodil jsem originál řidítka a dal tam rovný, černá barva vyhovuje, chromy o.k., originál vejfuky, koupeno po starým chlápkovi z Belgie, max výkon 41kW při cca 4.000 ot/min

jezdím jak to jen jde,loni za 3 měsíce 3.000km...letos dám víc...každá vyjíž´dka i ve všední den tak 150km...o víkendu více...jízdní vlastnosti se hodně změnily po výměně zadní pneu...letos jsem měnil i přední...motoricky stále dobrá...dobř se ovládá...výměnou pneu zmizelo i vlnění...před sezonou pouze nutný servis...filtry, náplně,seřízení karborace-synchronizace...vyčištění...daljsem nový přední světlo...pád žádnej, i když už k němu bylo blízko ,hlavně na okruhu 300ZGH,kde si škrtám podvozkem...na slabší brzdy jsem si zvykl...ubrzdiljsem i jednu prekerku, když přede mnou zastavil z ničeho nic blbec s autem...takže mě motorka vyhovuje... i když už jsem koukal po něčem jiným

Palec11
Palec11 napsal 22.05.15 v 09:42

Slušný pekla na tom asi dáváš ! S tím jezdíš na 300ZGH litry nebo tě pustí do 600 ? :D

Progear
Progear napsal 10.09.14 v 12:12 10b.

pěknej stroj..

motodawe
motodawe napsal 15.05.11 v 20:40

Je to parádní stroj, jen mě mrzí, že tu jedenadvacítku nedávali i na 14tku, tam soudruzi z japonska udělali chybu! Ale i tak

Arduan
Arduan napsal 29.01.11 v 22:29

To je svezeníčko co? Je až neuvěřitelné jak nádherné věci dokáže člověk vytvořit. Tvůj Introš je jasný důkaz. 10b.

Mefisto666
Mefisto666 napsal 09.09.10 v 11:41

Moc pěkný Introš 10 b. Pohodové kilometry a plnou nádrž.