Yamaha FZ1 Fazer (2007)

Vlastník Tomidlo
Vloženo 16.8.2010
Aktualizováno 19.8.2015

Lehce divoká, poslušná, ale i nevyzpytatelná s ocelovým srdíčkem, které je přesně na tom místě, kde by mělo být. Taková je FZ1

První dojmy - Konečně jsem se našel...

Motorku bych doporučil pro - pro mě :-)

Doplňky na motorce - - primární převod o zub menší, vyšší plexi o 15 cm, laďák včetně svodů yoschimura
- boční kufry (nyní na prodej i s držákama, včetně držáku na top case)

VZHLED
Ten má svoje kouzlo, krásný ladný křivky masky přecházejí přes dělenou nádrž ke krásně zakulacený podsedadlovce s ostrejma uchytama pro spolujezdce. Jediný co celkovýmu efektu neladí je seriovej výfuk - hrůza!
MOTOR
"Čitelný" průběh výkonu až za hranici 5,5 tis, do tý doby vás pohoní skoro každá 6tka, pač je to krotký jako kotě, žádný oslovení tam není, než dostanete kopanec do řiti a razíte kupředu!

PODVOZEK, RÁM
Bez vítky, nastavený pevně až moc, cca stabilní, "plně" nastavitelný a srozumitelný v každé situaci

BRZDY
Stabilně výborné - jako u všech FAZERů, učinné a na svém místě, nenechaj člověka ve štychu, ve předu 2x čtyřpístek, na zadní bačkoře pobejvá dvoupístek - oboje z rodiny R1

SVĚTLA
Ježdění navečer a v noci je krásné, výhled jako prase, jen na to prase si dát pozor , přístup na výměnu žárovky je taky pěkný - bez připomínek!

POHODLÍ
Tohle je další věc, co se panu YAMAHOVI moc nepovedlo, jako kdyby toho molitanu pod zadek nemohl přidat o trochu víc, hold asi netuší, že na nich jezdí i těžší evropani

BrunoR1
BrunoR1 napsal 14.01.13 v 15:36

Pěkná a doufám, že pasnou ty kapoty

xdaso
xdaso napsal 05.12.11 v 19:13

bez komentáře, jasných 10b

litlle-monster
litlle-monster napsal 04.07.11 v 17:35

Ach díky,... Krásná 10b

Sphere
Sphere napsal 15.06.11 v 08:48

krásnej! tuto motorku znám pouze z místa spolujezdce, ale moc se mi to líbilo 10b

stubak
stubak napsal 02.06.11 v 08:42