Kymco Quannon 125 (2007)

Vlastník Dava_S
Vloženo 29.7.2010
Aktualizováno 20.3.2012

Dneska šla mašina k novému majiteli, tak snad mu bude sloužit tak dobře jako mě...První motorka je motorka, na kterou se nezapomíná :)

Na 125ccm velmi pěkná motorka, překvapí vzhledem a hlavně u 125 Zvukem, ten je vážne v základu super!! i ten salám co má vzadu super sedí v zatáčkách.Fakt bomba motorka, každýmu je jasný že na rovinkách asi 125 nebude žádnej šampion, ale v zatáčkách si silnější stroje v klidu podáte :) Je to kočka s kterou jsem se sžil dohromady...jezdíme i po městě, ale hlavně vyjížďky(krátké, ale některé i celkem dlouhé) Jsem rád, že jsem se nebál vyzkoušet něco co není tak známý jak cbr, ale je to vážně stejný, jen moje kočka vypadá dospělá mašina :) Zatím jsem sháněl jen vzduchový filtr a musím říct, že jsem se divil jaké má Kymco pokrytí v ČR, skoro na každým rohu se dají sehnat díly. tuhle číču můžu jen doporučit :)

Radegast94
Radegast94 napsal 26.04.12 v 20:00

Za kolik si to prodal ?

Hepmi
Hepmi napsal 15.08.11 v 19:18

ok , dík :)

Dava_S
Dava_S napsal 15.08.11 v 19:08

čus, nijak jsem se v mašině nešťoural, jelikož je to spolehlivý stroj, tak stačí jen měnit kapaliny a čistit potřebné věci, jako u každé jiné...já mám 9,6kw...a to fakt nevím proč je to tak blbě škrcený na 6kw...to ti bohužel neporadím..

Hepmi
Hepmi napsal 15.08.11 v 18:05

čau , chci se zeptat , před pul rokem jsem jsi tu motorku koupil a můžu jen chválit :) ale mám to dovezený z německa a je to přiškrcený na 6kw , ale bohužel nevím jak...jestli mechanicky nebo elektronicky..když sis hral s tou motorkou nevíš náhodou jaké jsi tam měl/máš trysky?? Pokud bys tam měl stejný tak je to elektricky přiškrcený a vyřešilo by to můj problém..dík za info

Haňula
Haňula napsal 27.07.11 v 14:58