Suzuki DL 650 V-Strom (2005)

Vlastník Kasha
Vloženo 19.7.2010
Aktualizováno 10.5.2011

Banán šel po 17 000 km do světa a místo něj jsem si po dlouhym šetření koupil malýho stroma.

Za dva roky na dvě a půli jsem nasbíral celkem dost zkušeností. Navíc mi Banán byl už malej a slabej. Proto jsem pokukoval co dál. Malej stromík byl jasná volba.

\r
Koupil jsem ho po prvním majiteli už pěkně vybavenýho: padáky, laďák Scorpion, vyhřívaný hefty, kryty rukojetí, a rámy na boční kufry. A taky promáčklá nádrž, ale už mám objednanej potah Bagster.

\r
Vzhledem k mýmu věku jsem byl nucen sehnat řídící jednotku na 25 kW za nekřesťanský prachy, ale pro mě osobně je to lepší než riskovat. Navíc tak neskočim z 20 koní na 67, ale mám alespoň mezistupeň v těch 33 koních.

\r
Za ten měsíc co ho mám jsem s nim už stihl nalítat 5 000 km a jsem absolutně spokojenej. Myslim, že cestovní "enduro" je druh mašiny přesně pro mě.

29.7. obuty nové metzelery tourance. jsem šťastnej jako blecha.\r
\r
6.10. tak jsem na stromíkovi odkroutil už 11 000 km a zvládli jsme spolu cestu Praha-Londýn. Trasa byla přes Rakousko, Švýcarsko, a přes Francii do Bretagne a Normandie a loďkou do anglie. Nejlepších 3200 km a 7 dní.

Tak už jsem v jeho sedle překonal 16 000 kilásků.

10.5.2011: Stromík má už nakroucíno ( divný slovo, ale nejsem úplně střízliv ) přes 53 000 km. To znamená, že za necelejch 11 měsíců jsem si ho vodil na 24 000 km. Pořád šlape jako hodinky a vzhledem ke svému pobytu ve spojeném království pořád poctivě seškrcen. Ale v létě mu dám pořádný kapky, až si přijedu do československa rozšířit noty. A nedávno nainstalovaný turistický plexi s deflektorem mohu jen doporučit. Proti origu je to nebe a dudy. Opravdu, proti týhle mašině nemůžu říct jediný křivý slovo. Vřele doporučuju. Za ty prachy...no neberte to.

Kasha
Kasha napsal 06.08.13 v 22:27

Na prodej. Se vsim vsudy, tak jak je na fotkach. K prohlednuti v jp moto ( praha 9, ujezd nad lesy ) http://www.jpmoto.snadno.cz/prodakce.php

Honza-suky
Honza-suky napsal 13.06.11 v 18:30

Nj V-Storm bych asi bral víc než to moje..ale jinak super motorka.(10b.) Endura jsou nejlepší hlavně na ty naše silnice..

DaWe_
DaWe_ napsal 03.03.11 v 18:05

Krásný V-Strom za 10b

V-Stromek
V-Stromek napsal 14.02.11 v 11:19

přeji hodně pohodových km 10.b

Kasha
Kasha napsal 24.12.10 v 23:51

tak je to jednodušší, než opravovat nádrž. a navíc si stejně asi pořídim tankvak. a laďáček stojí za to. ten zvuk je vprvadě luxusní.