Yamaha FZ1 Fazer (2009)

Vlastník Boss.trx850
Vloženo 8.7.2010
Aktualizováno 8.8.2023

Výfuková koncovka od Igora Akrapoviče na Yamahu FZ1Fazer

Vloženo: 24.06.2016, Uskutečněno: 18.06.2016, Stav tachometru: 29250 km, Zhlédnuto: 12x, Firma: http://www.dmoto.sk/

Tak mi konečně dorazil ten můj pozdní vánoční dárek!!! Podmínkou byl homologovaný. Původně byl v plánu Remus-ale po několikaměsíčním dopisování mezi Bikerscrownem a Rakouským výrobcem, jsem to odpískal. Cigánský výfuk jsem nechtěl, Rakouský nevyšel, ty u nás v ČR mají (nemají) pochybné homologace a nevypadají nic moc, takže nakonec jsem objednal Slovinský Akrapovič v provedení TITAN, serie SLIP-ON STREET LEGAL- Hexagonal.
Objednáno na Slovensku u Dmoto.sk-doporučuji (ochotný, komunikativní, slušné ceny-možnost osobního odběru). Pro krabici jsem si zajel na Slovensko osobně na motorce.
Rozbaloval jsem to jak malé děcko. Krásně zabaleno, perfektní návod, včetně instrukcí na demontáž originálního výfuku a demontáž lanek přívěry. Hodně se mi líbilo veškeré příslušenství (doraz stojanu, objímky, krytka pružiny, atd...) Všechno luxusně provedeno. Váhová úspora je slušná a je moc krásný(škoda, že není trošku kratší). Lehce mi koliduje s originálními Yamaha kufry-ještě budu dořešovat.
Dnes jsem to poprvé projel s homologační vložkou(vyndávat ji nebudu). Nepřijde mi, že by motorka hůře táhla odspodu a příjde mi, že střední otáčky jsou silnější. Je lehce hlasitější než seriový-pro mne tak akorát. Power Comander V. mi leží pod stolem už rok. Tak snad se podaří ušušnit peníze na brzdu. Tam to doladíme a uvidíme.

PS:Dnes jsem to jen s prdele projel, bez homologační vložky. Kurnik ta motorka v nějak chytila druhý dech a jede JAK PÍCHLÁ SVINĚ! Ještě, že tam mám ten tlumič řízení, který mi dnes zachránil prdel. Musím konstatovat, že je opravdu hodně udušená seriovým výfukem. Ale ten kravál mě pěkně otravoval-dám tu vložku určo zpátky-střílí to do výfuku při ubrání plynu a bolí mě z toho kraválu hlava.

context (7) napsal 03.06.2017 v 21:15

Pěkná práce a vypadá o hodně líp, než ta origo roura jen asi mohl být kratší

• Přední kotouče dosloužily

Už loňskou sezónu jsem cítil, že mi vibruje přední brzda při brždění. Ještě jsem to dojezdil, ale necítil jsem se s tím dobře. Proto v zimě došlo na laické proměření mikrometrem. Zjištěny rozdíly v tloušťce po obvodu min

Typ: Oprava
    Vloženo: 03.03.2023
    Uskutečněno: 03.03.2023
  • Servis+údržba

Zima je dlouhá a už bylo třeba, dát pár věcí do pořádku. Originální řetězová sada dosloužila. Proto jsem objednal vysněnou rozetu Supesprox-Stealth. Byl problém s barvou. Chtěl jsem stříbrno-černou (46zubů-origo je 45) a

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.03.2020
    Uskutečněno: 26.03.2020
  • Motoškola jízdy po zadním kole 6-7.7.2018

Tak jsem dostal k narozeninám od přítelkyně a rodičů předčasný dárek ve formě voucheru na tuto motoškolu!!! :-DD Samozřejmně jsem o tento druh "zábavy a posunu v ovládání motorky" stál. Takže jsem si udělal výlet na m

Typ: Reportáž
    Vloženo: 16.07.2018