BMW F 650 GS Dakar (2002)

Vlastník naprcccs
Vloženo 31.5.2010
Aktualizováno 28.6.2012

tak motorku mám 2 sezóny, najeto asi 20 tis km, podívali jsme se spolu do Alp,Tater,Tunisu, Albánie atd..

Balkán 2011 motorka mě sklamala jen jednou, ale už jsem ji to odpustil.. když mi v Sarajevu odešel větrák na chladiči..naštěstí to bylo při cestě zpět, tak jsme to nějak zvládli.. jinak akorát pravidelný servis, filtry,2x ročně ložiska, jelikož mám rád terén :) pak ventily,řetězovky atd.. nic hrozného.
Spotřeba se pohybuje mezi 3,5-4l , takže skoro zadara.
ted přes zimu musím udělat repas zadního tlumiče, jelikož ten je už dávno posmrti.. jinak motorka je to fakt super, doporučuji všem, co maj rádi terén a cestování... určitě si ji do další sezony nechám, pokukuju po Advíkovi, ale zase tam je váha o něčem jiném, takže terén bych s tak neužil a válet se po zemi s motorkou za 150 litrů taky není to pravé ..

Jinak projeli jsme kus světa, jak Balkán, Tunis, Alpy.. všude super.. kde je jak doma jsou šotoliny, na poušti je to taky v pohodě. Zátah si v terénu užívám, je to návykové :)

---
úpravy - ladáky vzadu - masakr zvuk! Konečně si užívám pořádné brrr
větší rozeta, takže brutální zrychlení a krouťák.. zvedá se i na 2ku po plynu, v terénu parádní, po alpovi se cítím jak na krosce , ale stejně to má nějakých 190kg.. takže v bahně atd už je kroska pryč :D ale ten jednoválec je fakt úžasný do terénu, ještě s tou rozetou...

Super brzdy Brembo, plně dostačující.
Zdvihy atd ani nemluvím:) krása
spotřeba jak 125ka, co víc si přát..

ještě tam mám 28mm řídítka, padáky, držáky kufrů, mazání řetězu,řadičku TT atd.. takže výbava dostačující, neplánuji už skoro nic..

medigen
medigen napsal 02.10.13 v 21:06

krásný video, takhle bych si to taky představoval v zimě si pro ní jedu

naprcccs
naprcccs napsal 01.07.12 v 14:20

diky... nakonec Dakar sel z domu..

adriisekk
adriisekk napsal 01.07.12 v 12:11

krasný fotky... za 10b

naprcccs
naprcccs napsal 27.06.12 v 00:32

no, kamarádi mě zlanařili na Advíka, ale kašlu na to

Radus88
Radus88 napsal 25.06.12 v 08:19

skvělá mašina, koukal jsem, že ji prodáváš? jak to?