Suzuki VS 800 Intruder (1993)

Vlastník CryingDragon
Vloženo 30.5.2010
Aktualizováno 2.7.2011

No někteří řeknou že už jsem ji měl, a že je to vlastně pořád ta samá, jenže já mám pocit jako bych si ji znova koupil, vrátila se my po deseti mněsicích z opravy.

No moc jsem toho po opravě nenajel, a největší delší trasa byla zatím od nás do krumlova a s tama do žatčan (ano to krásné počasí co tenkrát bylo stalo fakt za to) no pár problému se vyskytlo ale už jsou opravené nebo dány do pořádku. A co že z mašinou bylo, tak především mám nutkaní vzít Basebalovou pálku a zajet si promluvit z jedním típkem do Ždáru, a pak to vzít i přez původního majitele. Původní majitel byl prase a hovado a tudíž ten motor tak vypadal, no co se prostě nestalo chytlo se to na klice takže vlastně se opravovalo vše kolem kliky, a co čert nechtěl praskly oba dva bloky motoru, takže se musely zavařit. Radosti největší, no když už byla moto rozdělaná tak jsem toho využil a nechal pozinkovat zadní kyvku (jasně chrom by byl lepší ale copak kradu), a co se změn týče tak těch moc neni, jen se namontovaly padací rámy, a vyrobil jsem si vlastnoručně dvě přidavná světla (zde řeším praskajicí pojistky neb jsem je zapojil souběžně z hlavním světlem a on to asi neni až tak dobrý nápad takže kdyby někdo mohl poradit budu rád, světla jsou dálková a každé má 55 W) No jak sem řekl, po tom všem mám pocit jako bych si motorku znovu koupil, jako by se podruhé narodila. Tak doufám že tento rok i skrz začínající špatné počasí bude skvělý a plný akcí.

Paarek
Paarek napsal 16.09.12 v 22:33

Super fotky moc pěknej stroj i tvůj ůbor dest bodů

toša.
toša. napsal 15.04.12 v 14:10

pěknej introš a ohoz také dávám 10 b tak čus

KarlosHK
KarlosHK napsal 15.03.12 v 15:12

Škoda žes ho prodal. Jinak fotky jsou geniální

CryingDragon
CryingDragon napsal 20.02.12 v 00:23

Chlapy diky, všem Introuš je už prodán, po takové dříně se vzhledem a tak, už došly prachy a nebyla síla na pokračovaní. Tento rok budu ale sedlat něco nového, takže se mezi vás vrátím. :D

me2d78
me2d78 napsal 08.02.12 v 20:58

zajímavý fotky, s introšem mám zkušenosti se 750 z 86 US verze,takže jinak než 10b nemohu...zdar a sílu smrťáku...