Moto Guzzi V11 (2001)

Vlastník MaraGuzziV11
Vloženo 22.4.2010
Aktualizováno 3.1.2016

Krásná, charismatická, s duší, neokoukaná a výjimečná To je zkrátka Moto Guzzi V11 Le Mans

První dojmy - Pokud jsem byl kdy na vážkách (pouze kvůli financím), tak první pohled a první jízda rozhoda o tom, že finance budou až druhotný prvek v rozhodování :-P

Můj splněný dlouholetý sen Při první jízdě si mě hned podmanila a já cítil takový zvláštní pocit, který se v dnešní přetechnizované době dá zažít už jen u několika výrobců motorek, ke kterým Moto Guzzi patří Už jen samotné usednutí za řidítka pošle pocitově řidiče o několik desítek let zpátky a dýchne na něho duch starých závodních časů, kdy se dalo ještě říct, že měl řidič vše ve svých rukou... Motorově je Guzzinka naprosto dokonala, při každém otočení plynu, zařazení rychlosti člověk cítí všudypřítomný motor, který je kapitolou sám pro sebe Podvozkově je V11 LM přesná a tuhá. Máme spolu zatím najeto asi jen 200km, ale budeme se společně seznamovat a další oboustranné pocity napíšeme později Mára a Julča(Guzzi V11 Le Mans )

bilihor
bilihor napsal 06.11.17 v 18:33 8b.

Dobrá volba

-HARYS-
-HARYS- napsal 04.01.16 v 13:32 10b.

Toto je ten nádherný kousek, který musí nadchnout snad každého !

Zef
Zef napsal 12.07.15 v 11:52 10b.

a ještě jednou

moc se mi líbí ten datail na válec s tou hlavou a dalšíma součástkama v barvě. Nádherná motorka

Martin2910
Martin2910 napsal 27.02.15 v 01:13 10b.

.. paráda, máš moc hezký stroj !! Ať dlouho slouží ke spokojenosti a spoustu km bez problému .. ode mne 10b

MichalR10
MichalR10 napsal 20.02.15 v 06:52 10b.

Moc pěkná Guzzina. V těchto barvách je fakt nádherná.