Suzuki SV 650S (2004)

Vlastník SVSkritek
Vloženo 10.4.2010
Aktualizováno 29.4.2011

Lehká,nízké sedlo a snadno ovladatelná. Zvladatelná i pro začatečníky.

---===Prodáno 29.4.2011===---

Moje úplně první moto. Ale dá se zvládnout jen se človek musí krotit. Hlavně přední vidle je opravdu hodně měkká. Na naše silnice se to hodí ale samozřejmě ninju s tim stíhat nebudete. Ale pro moji jízdu je to zatím plus. Hodil by se ukazatel zařazené rychlosti. Většinou zapomenu co tam mám a řadím podle otáček. Mám 169cm a 62kg takže při manipulaci spolu trochu bojujem ale zvednu to i ze země.

+ Nízká váha,nízké sedlo.
+ Zvladatelná pro začátečníka.
+ Příznivá cena
+ Celokapota, dost na tom ležím takže skoro nefouká.
+ Žlutá barva je dobře vidět. To ze by mne nekdo prehlidl a poslal mi to tam se stava minimalne.
+ Zvuk, douválec a laďák. Ale jezdím s ucpávkou jinak bolí hlava mně i sousedy.

- Hodně brzdí motorem. Když bude problém s trakcí zadního kola a ještě si uberete tak si jen pohoršíte. Taky to chce zmáknout řazení. V zatáčce dolů radši ani neřadím.
- Dost musite řadit. Dvojka jen do 110, to dělá i octavia I 1.8T
- Na celokapotu nejdou jednodušse dát padáky. Stačí dát blbě stojánek a můžete vyrazit za lakýrníkem. Edit: Tak se mi povedlo najit nejakej padaky na ebay i na celokapotu. za 1000kc. Spis jen takove gumove spunty. Ale mohlo by to pomoci.

Sezona 2010:
Sezóna se vydařila. Najel jsem 8300km. Nepostihla nás žádná nehoda. Byl jsem 3x na sosnové. Ale projeli jsme i mnoho dobrých úseku v okruhu 150km. Byl jsem moc spokojeny.

Jak jezdit:
Doporucena literatura:
Twist of the wrist ii + DVD
Sport Riding Techniques: How To Develop Real World Skills for Speed, Safety, and Confidence on the Street and Track
Dokonalá jízda na motocyklu

Jacek_18
Jacek_18 napsal 24.01.13 v 20:27 10b.

Petře to SV si měl fakt moc pěkný a ten Devil k tomu pad jak ulitej ...

ZlomenyUcho
ZlomenyUcho napsal 18.11.11 v 18:47

Zasílám 10 b, moc se mi líbí celokapota a navíc žlutá - pecka

SVSkritek
SVSkritek napsal 03.05.11 v 22:49

Neco mam v hledacku, az to bude k tomu bude to tu v profilu

jirka1389
jirka1389 napsal 03.05.11 v 11:47

ahoj fakt kraska tak a co bude dal ?

SVSkritek
SVSkritek napsal 30.04.11 v 13:06

Díky všem za komenty. Už je prodáno ale byla to krasavice . Ale 52kw je 52kw a je asi cas jit dal.