Honda XR 650 R (2000)

Vlastník xkoutnt1
Vloženo 30.3.2010
Aktualizováno 15.11.2012

Splnil jsem si sen!!! Všichni píšou - nezničitelný kladivo, tak uvidíme ne že bych uměl využít její potenciál a výkon, v mých rukou bude spíše šetřená

První dojmy - tohle neuřídím :-)

Po XR 650R jsem vždycky toužil. Mám zkušenosti zatím jen se vzducháčem od hondy SLR 650 a triumphem tiger 955i. To byla velká cestovní stříkačka, narozdíl od tohoto. Na XR chci jezdit pouze kratší tratě, do práce atd. No a když se najde chvile,tak i svižné projížďky po krušných horách. Moto mám na motardech,ale uvažuji i o koupi krosových kol, na nějakou tu přírodu !! První projížďky byly po klikatých silničkách krušných hor, kde se zvuk laděného výfuku rozléhá "až hruza" . Chtělo by to ho nějak umravnit...

Tak krosová kola jsou na světě-v terénu je to paráda, nejezdím žádný hard enduro, jen polní a lesní cesty...zatím mám obuto spíše silniční pneu - metzeler sahara. Ted ovšem laboruji nad drapákem...přece jenom, když už jsem v přírodě, ať z toho něco mám...
tak drapáky přijdou na sezonu 2011 . koupil jsem originální výfuk,tento je do lesa zcela nevhodný
Závady: uklepaný držák SPZ, uklepané zadní světlo, uklepaná přední žárovka prostě až koukám ,co všechno se v lehkém terénu uklepalo. Nebo už to všechno bylo a já si nevšiml.

závady odstraněny-uvidíme na jak dlouho jinak drapáčky do terénu a nové samolepky ještě trochu vylepšily

no tak sezona 2011 za námi a já jsem spokojen. moto šlape jako hodinky, žere pneu jako blázen. Jednou mi vyvařila ve stojacích pasážích v lese, tak jsem pořídil ventilátor chladiče z CBR 125 (pasoval přesně) a kolega soused na garáži zapojil. Přidal jsem též zadní lízátko s diodovým světlem pro SPZ. Origo světlo, jak bylo jednou uklepané, tak nějak svítilo jen občas. Přes zimu mě čekají ložiska v kolech a klasické čištění toho, co se v sezoně nestíhá

sezona 2012( změna polepů - po amatérsku ) - Po uraze ramena (florbal je někdy drsnej ) jsem přezul opět na silniční pneu a zadní rychlejší rozetu. Po roce v terénu musím říct, že vyjížďky po klikatých silnicích krušných hor mají stále něco do sebe a terén mě zase vubec neláká. Dokoupil jsem zadní origo světlo s držákem SPZ. Ta zustala po terénech trochu zničená. Jinak není na motku vubec čas, takže je skoro škoda, že stojí jen v garáži..

PRODÁNO

Brumbaal
Brumbaal napsal 22.05.19 v 21:00 10b.

krásná škoda

xkoutnt1
xkoutnt1 napsal 16.11.17 v 21:08

tvl ale stejská se mi

xkoutnt1
xkoutnt1 napsal 18.04.16 v 14:34

už je dlouho z domu

bruntyno
bruntyno napsal 29.08.15 v 09:49 10b.

ahoj,este ju mas?a nechces predat,zohanam nieco podobne

koutnmat
koutnmat napsal 11.01.13 v 13:41 10b.