Blata Blatino (2006)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

VTEC
VTEC napsal 03.08.11 v 14:20

Ahoj, mám taky blatino a ty umělé brzdové páky jsou vzhledově fakt otřes, ale společně s brzdama fungují výborně.Co se týče "vadnutí motoru" při delší jízdě, tak je třeba precizně doladit karburátor.Jde o to, aby zapalovací svíčka ( elektroda ) měla cihlově hnědé zabarvení, pak motor jede výborně i v chladnějším nebo horkém počasí.Trvalo mi to nějakou dobu to vyladit, ale pak nebyly žádné problémy.

Michalcz
Michalcz napsal 25.06.11 v 22:52

Nahodou Brzdy sou super packy jsem vymenil za kovove a brzdi skvele!!!Akorad kdyz je vetsi vedro tak to po delsi ceste straci tah

rrss
rrss napsal 08.06.10 v 07:30

Proto to dodávají v tašce, abys to hodil na rameno a odkráčel

Mordor
Mordor napsal 21.03.10 v 19:13

Ty páčky jsou docela v pohodě,blaťácké brzdy brzdí dobře,takže nemusíš vyvinout takovou sílu aby jsi ji zlomil.
Ale je pravda,že za ty prachy by je ty kovové páčky nezabily.Je to parádní vozítko,taky jsem o něm uvažoval,ale představa ,že bych ho někde zamknul do stojanu mě děsí,protože kdyby mně to ukradli tak bych se asi pohřbil

Martic
Martic napsal 18.03.10 v 14:04

Souhlasím s insonbikem, s těma páčkama , ale tak snad nepraskají . Ale hliníkové, by byly určitě lepší, akorát by drobátko víc studily . Akorát bych se bál, že v zatáčkách prodřu nádrž . Ale tenhle stroj určitě nezklame . Tak ať skvěle drandí, je to dobrá značka .

roberto.cz
roberto.cz napsal 18.03.10 v 13:26

jj znaam.. kdyz jsem byl naposledi v tovarne tak tam klucina jezdil na tom po zadniim :-d a hafo daleko.. co ybch za to dal to mit doma.. je to parada na tom jet treba na zatsavku atd

rrss
rrss napsal 18.03.10 v 07:15

istonbike: no, mě se ty černé páčky líbí, frézovaný dural odlehčený dírami a podobné tuning díly se mi líbí na pistolích, na koloběžce je nepotřebuju. Že je brzdič ve stylu Čína bude spíš tím, že ho Čína zkopírovala, ne? Myslíš to asi tak, že Blata měl reagovat a vygravírovat do nich červené B, že? To ale může udělat sám uživatel, včera jsem si nechal vypálit nápis do pistole, laserem, nic na tom není. www.hi-net.cz/tkudrna/P3180140.jpg

YZ-rider
YZ-rider napsal 17.03.10 v 15:27

pěknej stroj za 10

istonbike
istonbike napsal 17.03.10 v 15:04

Jedno mi není jasné proč tak dobrý výrobce jako Blata dává pořád na své stroje ty nejsprostší brzdové páky za cca 30,-kč když se dají koupit za 120 a víc krásné duralové a taky ty brzdové třmeny stejné jako má každá čínská kopie... jinak samo super stroj do kufru ideální