Blata Blatino (2006)

Vlastník rrss
Vloženo 17.3.2010
Aktualizováno 17.3.2010

Šikovné přibližovadlo a splnění mé chuti mít doma pořád dvoutakt.

Další křovinořez do rodiny - sice už jsem nechtěl nic s řetězem, ale Blatino má výjimku, dá se složit do zavazadlového prostoru auta nebo letadla a používat na dovolené. Jsem zvědav na spolehlivost

VTEC
VTEC napsal 03.08.11 v 14:20

Ahoj, mám taky blatino a ty umělé brzdové páky jsou vzhledově fakt otřes, ale společně s brzdama fungují výborně.Co se týče "vadnutí motoru" při delší jízdě, tak je třeba precizně doladit karburátor.Jde o to, aby zapalovací svíčka ( elektroda ) měla cihlově hnědé zabarvení, pak motor jede výborně i v chladnějším nebo horkém počasí.Trvalo mi to nějakou dobu to vyladit, ale pak nebyly žádné problémy.

Michalcz
Michalcz napsal 25.06.11 v 22:52

Nahodou Brzdy sou super packy jsem vymenil za kovove a brzdi skvele!!!Akorad kdyz je vetsi vedro tak to po delsi ceste straci tah

rrss
rrss napsal 08.06.10 v 07:30

Proto to dodávají v tašce, abys to hodil na rameno a odkráčel

Mordor
Mordor napsal 21.03.10 v 19:13

Ty páčky jsou docela v pohodě,blaťácké brzdy brzdí dobře,takže nemusíš vyvinout takovou sílu aby jsi ji zlomil.
Ale je pravda,že za ty prachy by je ty kovové páčky nezabily.Je to parádní vozítko,taky jsem o něm uvažoval,ale představa ,že bych ho někde zamknul do stojanu mě děsí,protože kdyby mně to ukradli tak bych se asi pohřbil

Martic
Martic napsal 18.03.10 v 14:04

Souhlasím s insonbikem, s těma páčkama , ale tak snad nepraskají . Ale hliníkové, by byly určitě lepší, akorát by drobátko víc studily . Akorát bych se bál, že v zatáčkách prodřu nádrž . Ale tenhle stroj určitě nezklame . Tak ať skvěle drandí, je to dobrá značka .