BMW R 1100 RS (1998)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 3 záznamů

rrss
rrss napsal 18.03.10 v 07:09

zezour: no nalítal a doufám, že budu lítat dál Motka je dotažená ze Švýcar, Bagster mě mile překvapil odolností proti promáčení (natřel jsem ho balzámem na sedla), a nemile tím, že plastové přezky jsou slabé a zkřehlé. Musel jsem skoro všechny kromě těch dvou předních přešít, nahradit novými. Až lupnou ty 2 vpředu, které slouží jako závěs pro odklápění tašek (nejsou na obrázku, v mžiku je sundám a jdu s nimi na ubytko), tak bude s Bagsterem konec, pokud neseženu náhradní.
Brašny vzadu jsou z Lidlu (cyklo), opět snadno sundatelné, hodíš je přes ruku jako sedlo a jdeš, kam potřebuješ.
Jo, je mi 37.

Kasha
Kasha napsal 17.03.10 v 09:32

No jo no. BMW je prostě BMW . Mám fakt rád tyhle starší mašiny. Tak ať si slouží a posílám 10b.

zezour
zezour napsal 17.03.10 v 07:31

Blahopřeji ke klasice. Moc hezká. Za 10b Jeden ze strojů o kterém jsem také uvažoval. Peníze a náhoda rozhodly jinak. Nemáš napsáno kolik je ti let. Ale pokud ji nevyměníš, tak aj v důchodu bude jezdit a jezdit a jezdit a ... Fotka vypadá na trajekt? Takže jsi s ní něco nalítal? Na nádrži máš baxter. Máš motku z Francie? Tam je to hodně rozšířený. Tak hodně šťastných kilometrů! Ahoj