Aprilia SL 1000 Falco (2001)

Vlastník dr.speeder
Vloženo 14.3.2010
Aktualizováno 23.12.2018

Italská kráska se srdcem rotax a krásným projevem přes dvojci Akrapovičů. Je to taková nóbl panička a tak jí říkám " Italská Lady ".

Honda VTR 1000F Firestorm: Falco mě více zaujalo (design a větší exkluzivita)
Suzuki GSX-R 750: Váhal sem jestli zkusit V2 a ... vidíte co vyhrálo

První dojmy - Po dvou 4válcových motorkách 600/1100ccm sem pokukoval po V2 a našel sem něco co mě zaujalo - neokoukané moto jaké nepotkáš na silnici nijak často.Po chvilkovém seznámení s projevem a charekterem motoru sem velice spokojen a musím říct že V2 mě chytil.Na dvouvál si člověk musí zvyknout a ne všem jezdcům to bude vyhovovat.

Doplňky na motorce - Nový lak, laděné výfuky, zlaté CNC páčky, nádobky kapalin Brembo, upravený stojánek (aby mi nespadla "ZE stojánku"), 2x zásuvka 12V.

3. 2010 Stroje aprilia mě lákaly vždy a až teť sem se pro jednu rozhodl.Koupil sem si ji nedávno,takže zkušenosti zatím žádné.Bude to na ní má první sezona a taky můj první dvouvál.Tak snad bude spokojenost a jen klydné kilometry.Po čase přidám první dojmy a foto.

7. 2010 Tak po nějakém seznamování s V2 sem se s moto sžil a pokud bude sloužit tak ji dlouho nedám z rukou.Mohu jen doporučit, jede hodně dobře motoricky a podvozkově jí není taky co vytknout.A nejlepší sou ty úžasný brzdy.Většina moto podobného ročníku co sem zkusil měla brzdy ve srovnání s těmato jak čajovej odvar.

Koupil sem ji s nějakým tím šrámem, ale zase byla servisovaná každoročně u prodejce, exhaust systém od mistra AKRAPOVIČe a měla po 7 letech provozu v D najeto 18500km. Byla po lehkém skluzu (jen podřená všechny plasty OK) a tak přišel na řadu nový lak. Chtěl sem něco netradičního co nemá každý a taky něco s vlastním nápadem.A tak sem částečně použil originál červený třívrství lak v kombinaci s černou barvou poprášenou červenou perletí(na slunci SUPER efekt) to vše doplněné italskou trikolorou.Myslím že se to velice povedlo a je z té italské madam pořádná krasavice.

4. 2012 Po menším pádu na začátku léta 2011 je vyléčena, přidáno pár doplňků a tak doufám že již budu jen JEZDIT!!!

7. 2018 Tak a je to tady. Touha po změně stroje a hlavně jeho zaměření na jinou jízdu, mě dohnala po nezapomenutelných 8. letech k zoufalému činu. A to prodej téhle mé ITALSKÉ LADY. ( Tak jsem jí říkal ) Za ty roky jsem s ní hodně zažil ( i sakra horké chvíle ) a byla to dobrá společnice. Vyzní to trochu hanlivě, ale není to tak myšleno. Byla to prostě taková "LUXUSNÍ ITALSKÁ ŠTĚTKA" . Krásná, lehce exotická, trochu náročnější na péči, ale za to budící zájem, a už od pohledu na ní muselo být každému jasné že to není žádná tuctovka a není pro každého. S těžkým srdcem a zatlačenou slzou v oku jsem tuhle krásku poslal do světa, ať zase nějaký čas dělá radost někomu jinému. A dle ohlasů nového majitele opavdu DĚLÁÁÁ!!! Jsem rád!

dejf.
dejf. napsal 13.04.18 v 15:32 10b.

vonava

prusles
prusles napsal 10.01.16 v 12:24 10b.

paráda

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 28.07.14 v 11:51 10b.

Máš ji fakt parádně vymazlenou

dr.speeder
dr.speeder napsal 07.03.12 v 17:55

Leoše sem na živo na V2 slyšel jen jednou a to nebylo na Aprilce ale na VTR.Takže těžko porovnat ale ty akrapy mají zvuk takový řekl bych surovější.Neřvou nijak moc jak některý splašený trubky ale je to pořádná sbíječka. \sousedi mají určitě radost.

vaaclav
vaaclav napsal 07.03.12 v 10:19

Díky za pochvalu fotek! Já bych zase rád slyšel tvoje Akrapy! To musí být mazec Jak bys porovnal jejich zvuk s Leo Vince, který máme my ostatní?