Suzuki M1500 Intruder (2009)

Vlastník jiras
Vloženo 10.3.2010
Aktualizováno 13.7.2016

Krásná vínová,koupená před 14 dny,už se těšíme na jaro

První dojmy - Najel sem už první kilometry a jsem spokojen.Je to další krok a třetí velká motorka a pár let si ji určitě ponechám Další info doplním po prvních 1000 kilometrech,teď by to asi nemělo význam

Další info doplním po prvních 1000 kilometrech,teď by to asi nemělo význam

7.4.2010

Tak dnes jsem byl na prvni garančce po 1000 km,s motorkou jsem maximálně spokojenej,má úžasnej zátah od spodu,při 120 si motor příjemně pobrublává,akorád ve městě při 50 se musí jezdit na 2-ku.To je zatím takový nezvyk proti kawě která zvládala 3-4.
Zadní brzda je hodně citlivá oproti bubnu,tak při brždění musím být opatrny,jde velmi snadno do smyku,aniž bych se vyraznějc opřel o páku.
Přibližně 500 km trvalo než začal pořádne brzdit předek,ale dnes už v pohodě.
Oproti čoprum to má o kousek výš stupačky,tak jde krásne do náklonu a zatáčky s dobrým povrchem jdou krásne projet po stupačce a motorka je dobře čitelná.
Super věc je i kardan-sbohem mazání řetezu a špinění ráfku od vazelíny
Vracel jsem se už 2x za tmy a svítí to cekem obstojně.
Mínus má u me japonskej konstrukter zadního tlumiče,protože kdo jezdí většinu času sám,a pak se rozhodne naložit motku a přitvrdit tlumič,tak je to pomalu porod na pul dne kvuli nahovno přístupu,1800 to maj řešeny daleko líp
Chystam se pořídit brašny nebo kufry,a tak pokud někdo máte na 1500 nebo 1800 tak mi pošlete mejla s fotkou jak motorce slušej,popřípadě koment jak jste s nima spokojený
Zatím vše co jsem chtěl zdělit.

Krtek3
Krtek3 napsal 25.04.17 v 21:50 10b.

Bubak-Martin
Bubak-Martin napsal 04.08.11 v 19:02

Velice pěkny kousek za 10b a jen slunce na cestách

SKINHEAD
SKINHEAD napsal 06.05.11 v 08:15

jasnejch 10b pěkný

Marfil
Marfil napsal 29.05.10 v 10:37

Mášena, jak má být. Je to o motoru a celkovém dojmu. Ten je
parádní Přidej fotky

Zlobber
Zlobber napsal 26.04.10 v 20:04

De luxe krvavá Mary,vínová taky slušíííí