Honda GL1800 GoldWing (2007)

Vlastník podle ženy puberťák
Vloženo 8.3.2010
Aktualizováno 30.6.2011

Co napsat, koráb na dvou kolech. To není jízda ale plavba Dovoz z Usa, ale v super stavu. najeto 13.000 mil, ale je jako nová. Krásná černá metalíza s červenou perletí, moje ideální barvy

Splněný sen... Vždycky jsem po ní toužil, hlavně pro ten neskutečný komfort vzadu pro přítulkyni, ale dříve na ni nebyly bobky ) Zatím jsem na ni ujel jen 130 kiláčků z OV domů, ale dojmů mám plný pytel zejména jak jde ta půltuna krásně do zatáček. Teď čekám až sleze sníh a protáhnu ji ve dvojku \r
Takže zkušenosti po sezóně, najeto 5.500 kiláků k maximální spokojenosti. Je to fakt parník, autobus, těžká potvora ale do zatáček je radost ji naklápět. Jde to samo a klopím s ní raději, snadněji a bezpečněji než třeba s Kawou GTR 1400, o pohodlí ani nemluvě, jak vpředu tak vzadu. Je radost za jízdy poslouchat muziku, je radost přidávat plyn při předjíždění, ani není třeba probliknout dálkovky a všichni z úcty uhýbají. Výhrady mám snad jen k podvozku na hoprších cestách, myslel jsem, že bude měkčeji překonávat nerovnosti, a k maximání rychlosti (já ji nevyužívám, jen jsem GW testoval), při 180ce nějak ztuhne a dál jde velmi pomalu. Divím se, protože v testech se píše něco jiného. Spotřeba za celou dobu provozu 5,7, a to je na tak těžký a silný stroj velmi slušné. Na doplňky se teprve chystám, určitě zahrádku, ameriské plexi od Nationalcycle.com, nějaké opěrky a deflektory, a kvalitnější repráky. Možná KN filtr, mlhovky a pod. Občes pošilhávám po nějakém cruiseru, ale pak si řeknu že GW se žádná motka nevyrovná, natož ji předčí.
Je 30.6.2011 a dnes si ji kupec odvezl. Oplakávat ji nebudu, užil jsem si jí, a kdyby mě k tomu nedonutily finance, nechal bych si ji, lepší motorka snad ani neexistuje...

podle-ženy-puberťák
podle-ženy-puberťák napsal 23.06.18 v 09:34

Nikdoš a Naháčnahatej mají zřejmě osobnostní problém, ale to se u některých ne-chlapů občas stává

nikdoš
nikdoš napsal 30.12.17 v 11:02 1b.

Všichni z úcty uhybaji jo? To to máš asi v hlavě trochu pomotaný, furt je to jen zasr... rejže strejdo

naháčnahatej
naháčnahatej napsal 09.12.15 v 22:19 4b.

No Gold Wing je typické homomoto pro 4% hošany kteří chtějí vypadat drsně jako pořádní chlapáci.
To je tak za 4 bodíky Puso

pliczb
pliczb napsal 09.05.11 v 15:45

Nádherná honda . máš ji krásně udržovanou, jako novou

BadRX
BadRX napsal 17.01.11 v 14:41

Jj nikdy neni podze Je to teda maso, tohle sklopit do zatacky