Yamaha FZ6 Fazer (2004)

Vlastník kacamartin
Vloženo 2.2.2010
Aktualizováno 10.10.2012

úplně nádhernej Fejzřík sice pár let starej ale zub času ho obešel velkým obloukem...

Prvních 1000 kilometrů absolutní spokojenost nemám co bych napsal jinýho... Je hodná a klidná ale když se roztočí tak je lepší se někam schovat :)

Tak jsem v sedle odkroutil 8000km, škoda že na něj nemám víc času. A Fazer jezdí bez jedinýho problému. Jen co mi pořád vrtá v hlavě je laďák nebo něco jak z něj dostat pár decibelů navíc.

Už je to tady Fazer dostal konečně po třech letech Ladáky a už to není žádnej vysavač. Jsou to Scorpiony sice starší ale lepší než vrtat do originálu. Homologační vložky tam vydržely asi 10 minut pak šly ven :D

Sancho-7935
Sancho-7935 napsal 29.10.13 v 20:57 10b.

:) ...krásně zachovalej :) ...hodně šťastných km a kola na zemi :) ...ať dál věrně spolucestuje :)

Suzu_Sv
Suzu_Sv napsal 26.04.10 v 20:00

tak jsme zkusili vyměnit ty spojkové pružinky za tvrdší a je to o dost lepší :) tak zkus taky :)Skvělou sezonu přeji :)

Suzu_Sv
Suzu_Sv napsal 14.03.10 v 21:35

No pěkná, pěkná Fazeřík je fajn - taková nezákeřná motorka. Až na tu spojku, to je vážně trápení. Letos zkusíme vyměnit pružinky ve spojce, popř. budeme zkoušet dál, co se spojkou, protože rozjezdy do kopce se spojkou zabírající na posledním milimetru- to vážně nejde. :(

-Bad_Boy-
-Bad_Boy- napsal 04.03.10 v 07:36

10b není co dodat

jardakavan
jardakavan napsal 07.02.10 v 13:18

Gratuluju ke koupi Fazera. Podle mně to je skvělá volba, ale je to zatím jenom hodnocení začátečníka. Mám tu samou - od podzimu. Jestli letos vůbec slezou ty bílý sr... , okamžitě vyrážím na seznamovací jízdu.