Suzuki DR 650 (1999)

Vlastník Adina
Vloženo 20.1.2010
Aktualizováno 2.10.2013

černá krasavice Familiééérně jí říkám Darinka, první společná sezona za námi..

První dojmy - První dojmy byly takový, že mě pěkně štve, že se na ní nemůžu projet, protože byl zrovna leden a po zasněžený silnici jsem si fakt netroufala. Nechala jsem to na příteli, který se tohoto činu odvážně ujal a jelikož mu bezmezně věřím, věřila jsem i to, že motorka je v cajku :-D neoficiálně jsem na ní pak skotačila jen kolem komína, jelikož jsem ještě neměla dodělané noty na neomezenou kubaturu, ale hned jsem věděla, že DaRča mi sedí skvěle :-)

Zkušenosti? Hm, seděla jsem na ní teprve jednou, takže těch opravdu zatím moc není. Teď musíme jen počkat, až venku otaje ten neřád, abych se tady mohla víc rozepsat
\r
Tak jsme poprvé vyjeli a musím říct, že oproti Varanovi je to celkem rozdíl.. ale myslím, že si budeme rozumět.. Ještě se pořeší pár drobností a budu naprosto spokojená
\r
Tak Darča dostala novou masku a laděný lauf, který jí ale evidentně neudělal moc dobře,páč se ji moc nechce za plynem. Čili proběhnou ještě další úpravy = výletování se stále odkládá.
\r
Tak na konci sezony můžu dopsat, že to bylo parádní. Výletů a srazů jsme si užily habaděj. Nechal se udělat dyno jet a DaRča jede jako z praku, jen trochu víc baští, no.. ale co, když už, tak už a teď už aby bylo zase jaro nebo ještě minimálně měsíc tepla..

krysoid
krysoid napsal 19.12.14 v 19:59 10b.

Opravdu nevídaná kombinace,o to lepší výsledek 10b

odsidaho
odsidaho napsal 23.11.13 v 09:38 10b.

Krásne dr a ještě když ho řídí žena 10 b

JirkaCBR-fi
JirkaCBR-fi napsal 11.10.13 v 10:36

Pekne priblizovadlo...

123ps
123ps napsal 02.10.13 v 06:20 10b.

Kočka na motardu a ještě taková šikulka, to zaslouží desítku. Je vidět, že si náramně rozumíte

Svata5393
Svata5393 napsal 08.02.13 v 21:33 10b.

Nádherný DRko. Za 10 !!!