Honda VF 750F (1985)

Vlastník Šedek-
Vloženo 27.6.2005
Aktualizováno 9.7.2014

Máme ji půl roku a jsme spokojený. Uběhl další rok a musím říct, že je to skvělá mašina bez problémů. Bohužel má výfuk 4-1,ale dal jsem teď novou koncovku, tak už vypadá líp. Jinak doteď vačky bez známek přidírání - pro všechny šťouraly.

První dojmy - Můj první velkej bajk, takže respekt. I z tý váhy - 235kg se mnou mávalo, tenkrát a párkrát šla nechtěně místo stojanu na druhou stranu, naštěstí do trávy. :-) Ale po pár kilometrech to byla paráda a řval jsem štěstím a adrenalinem do helmy. Jen nikomu nepřeju třeba jen vyměnit svíčky. :-) Nebo hledat palivovej filtr.

Cesty: S kamarády pidisrazy a na výlety, v červnu 06 Rakousko, Slovinsko a Chorvatsko. A všechny akce Zcela nezávislého sdružení závislých motorkářů!

Je dávno pryč, ale rád na ní vzpomínám. Díky úzkým pneu šla krásně ze zatáčky do zatáčky, úzký sedlo, super na moje kyčle , dostatek síly. V týhle úpravě nebyla nejhezčí, ale byl to bike. Jen ty náhradní díly, to byl boj s větrnými mlýny. Každopádně, když jede náhodou někde VFo, dojme mě to.

Lukyn508
Lukyn508 napsal 21.09.17 v 20:28 10b.

letnak
letnak napsal 01.03.08 v 21:14

Zdar Šedek, Tobě říkají dědku, tak já jsem pak motoristický superdědek a proto jdu do super stroje CB Honda f. Máš pěknou superklasiku a první superbike na této planetě - pěkná. Zdar letnak

napsal 17.11.07 v 05:23

Dobrej veterán, pustí tě s ním i na silnici, teď mluvím s motorkou - Dědku.

napsal 30.01.07 v 18:41

nazdar mám tuto mašinu a scháním nákou literaturu oní,nebo vše co se týče vf750f.díkes

napsal 19.12.05 v 17:37

Vypadá fakt dobře na to kolik jí je, když ji vidím tak mě napadá jediné "HEDUŠ" stejně tak velká a silná, tak ať dobře jezdí dědku.