renocar_unor

Yamaha FZR 1000 (1995)

Vlastník Vichr78
Vloženo 27.12.2009
Aktualizováno 18.2.2011

Tak tohle je strojovna jen pro opravdové chlapi !!!

Motorku vlastním první sezonu je přivezená z itálie po prvním majitelovy má drobné vady ale ty se průběžne odstraněj , jsem opravdu nadčenej . Výkon mluví za vše , jizdní vlastnosti dobré a spotřeba prostě k výkonu přijatelná . Tohle jsou ještě poctivé motorky !

Minulou sezonu jsem toho moc nenajezdil , jen pár menších vyjížděk. V zimě jsem se pustil do menších oprav a servizu. Výměna vzduch. filtru , destiček , brzdové kapaliny , výměna gufer ve vidlicích , obroušení a následné nastříkání konstrukce budíků a kapotáže. Do volnoběžky startéru jsem se ještě nepouštěl , usoudil jsem že investice dvaceti šesti tisíc nachám na dobu kdy motorka přestane startovat nadobro. Při spětné montáži se mi povedlo utrhnout ve spodních brejlích dva šrouby tak že docela mazec. Ted se na tom pracuje a už aby se to dalo do hromady ! Sezona začíná a mašina je peřád rozhozená , tak ještě vyměnit řetězovku s kolečkama a na tento rok je snad připraveno.

Tak je další rok za náma a je nazbíráno zase několik cenejch skušenosti ! Motorka funguje na sto procent , najel jsem cca 2300 km. Na to že stavím barák to docela jde . S kamarádem bylo pár vyjížděk po čechách a moravě . Cestování supr moto slapalo jako hodinky , jedinej problém je olej ! Při normální cestovní rychlosti je to o.k. ale pokud svoje fzrko taháh k maximu připadám si že jezdím na dvoutaktu benzín + olej 600 km 0,4 l což je dost ale na motorce nic zvláštního nepozoruju ( výkon ) Ježíšk mi nadělil nové pneu metzeler roadtec Z8 tak budu informovat jak se na nich bruslí. Už aby bylo teplo !!!

Milanek13
Milanek13 napsal 20.10.13 v 10:19

Taky po takovém youngtimeru pokukuju. Moc pěkná

ByTOP
ByTOP napsal 19.01.13 v 07:41 10b.

Nádherná kráska

Ferys
Ferys napsal 18.02.11 v 22:24

Mám rád starý poctivý superbiky. Za 10

miguelitto
miguelitto napsal 27.01.11 v 17:23

Libovka. Hezký barvy. Tyhle můžu.

maxx10
maxx10 napsal 14.12.10 v 22:00

nejhezčí barvy v jakých sem FZR viděl,moc hezky