Honda CBF 125 (2009)

Vlastník roseti
Vloženo 14.11.2009
Aktualizováno 27.6.2016

Prasklá ozubená obruč spojkového koše

Vloženo: 18.02.2015, Uskutečněno: 18.02.2015, Stav tachometru: 17500 km, Zhlédnuto: 30x, Firma: FIRMA:Milan Široký - Moto-Sup (Praha 5-Smíchov)

Jedu si ráno do práce, když tu najednou cyklické ťukání v motoru. No nic, vypnul jsem motor a dojel do práce (naštěstí už jen z kopce) setrvačností. Odpoledne jsem musel tlačit . Sem tam jsem na úplně nízké otáčky popojel a dostal se do servisu. Závada mi neudělala radost zvlášť když se mě pán zeptal, jak je to starý stroj a zda nechci zvážit nový? Naštěstí to tak hrozné nebylo, ale 12 tisíc za opravu a měsíc čekání na nový díl moc příjemné také nebylo.

Vypadalo to na vadu v materiálu. Prý se to u tak slabého stroje nestává zvlášť na tak málo najetém stroji.

Ranger (0) napsal 11.02.2020 v 15:58

Tento problém s tím spojkovým košem už jsem to taky řešil, přitom na motorce, která měla najeto jen 28 tis. A podle diskuzí na toto téma, jsem taky nebyl jediný. Je to bohužel opravdu vada materiálu.

• Servis

První výměna pneumatik, druhá výměna předních brzdových destiček, prasklá obrysovka v předním světle a následně návštěva STK. Pneumatiky na tento rozměr se špatně shání, pokud nechcete jedinou nejběžnější pneumatiku C

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 27.06.2016
    Uskutečněno: 27.06.2016
  • Plexislo

Je to už asi dva měsíce, co jsem koupil plexislo. Motorka vypadá hned o mnoho dospěleji. Sice to nepřidá ani jednoho koně navíc, ale pocit při jízdě i pohled na ni stojí za to. K nějaké té fotečce jsem se dostal až teď..

Vloženo: 28.07.2011
    Uskutečněno: 28.07.2011
  • garančka po 4000km

Tak tahle garančka (neberte si ze mě příklad) neproběhla. Pořád jsem tak nějak jezdil a ani jsem nevzpomněl že už bych měl jet do servisu. Když jsem si konečně vzpomněl, měl jsem natočeno 5,5tis. Tak jsem zkontroloval mo

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 01.06.2011